FAQ - najczęściej zadawane pytania

Strony internetowe oferujemy już od 990pln. Projektujemy nowoczesne, multimedialne witryny, wyposażone w intuicyjny panel administracyjny (cms). Cena zależna jest przede wszystkim od czasu, jaki musimy poświęcić na przygotowanie i realizację danego projektu (wykonanie strony www). Aby wycenić naszą pracę, najczęściej prosimy naszych Klientów o przesłanie podstawowych informacji, takich jak: oczekiwana struktura strony www, ilość i zawartość poszczególnych zakładek, ilość wersji językowych, materiały jakie mamy do dyspozycji przy projektowaniu, etc.

Pozycjonujemy strony już od 390pln. Zawsze pracujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google. Na cenę pozycjonowania ma wpływ strona www (jak jest przygotowana i jakie pozycje obecnie zajmuje w Google) oraz ilość i rodzaj wybranych fraz, słów kluczowych. Im bardziej konkurencyjna fraza, tym trudniej uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach – w takim przypadku czas oczekiwania na efekty jest dłuższy a koszt wyższy.

Prowadzimy profile firmowe już od 390 pln. Na cenę ma wpływ m.in.: branża Klienta, ilość i rodzaj zamieszczanych postów, budżet na reklamę emitowaną na Facebook’u, etc.

Prowadzimy marketing szeptany już od 390pln. Cena zależna jest m.in.: od branży Klienta, od wybranych miejsc w sieci, od ilości zainicjowanych dyskusji oraz od ilości wygenerowanego ruchu w sieci

Wykonujemy zdjęcia produktowe już od 390pln (cena za pakiet zdjęć wraz podstawową obróbką cyfrową). Cena zależna jest m.in.: od liczby fotografii (im więcej zdjęć, tym mniejsza cena jednostkowa) i rodzaju produktów. Zdjęcia, najczęściej na białym tle, są wykonywane w profesjonalnym studiu fotograficznym w Krakowie lub w siedzibie Klienta.

Zdjęcia reklamowe, które w odróżnieniu od zdjęć produktowych są aranżowane, oferujemy już od 990pln (cena za pakiet zdjęć wraz z podstawową obróbką cyfrową). Cena zależna jest m.in.: od liczby fotografii (im więcej zdjęć, tym mniejsza cena jednostkowa) i rodzaju fotografowanych obiektów.

Zdjęcia panoramiczne Google Street View 360 stopni wykonujemy już od 590pln (cena za pakiet zdjęć wraz z umieszczeniem wirtualnego spaceru na serwerach Google, integracja z Google Maps, etc.). Cena jest zależna od liczby widoków/panoram.

Nagrywamy filmy reklamowe i promocyjne już od 990pln (wraz z montażem). Na cenę ma wpływ m.in.: czas nagrania, rodzaj montażu, rodzaj efektów specjalnych, pola eksploatacji, rodzaj wykorzystanej muzyki, ew. udział lektora, etc.

Oferujemy oryginalne i nowoczesne projekty graficzne już od 390pln. Na cenę ma wpływ m.in. złożoność projektu i późniejsze pole eksploatacji projektu (np. przygotowanie projektu do internetu jest tańsze niż przygotowanie projektu do druku wielkoformatowego).

Specjalizujemy się w przygotowywaniu projektów graficznych, również do druku, ale nie zajmujemy się wydrukiem.

Tak, obsługujemy również firmy z innych miast. Z naszymi Klientami z innych miast, na co dzień, kontaktujemy się mailowo, telefonicznie. W przypadku świadczenia usług wymagających wizyty w firmie Klienta (np. wykonanie fotografii, nagranie filmu) do cen doliczamy tylko koszt dojazdu z Krakowa.

Oczywiście wystawiamy faktury. Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w Polsce.

Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT wg aktualnie obowiązującej stawki w Polsce.

Nasza firma działa od 2004 roku, jest wpisana do EDG prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa.

7-21 dni, czas realizacji uzależniony jest od złożoności projektu.

7-14 dni, czas realizacji uzależniony jest od złożoności obróbki graficznej.

7-14 dni, czas realizacji uzależniony jest od złożoności montażu.

Strona „FAQ – najczęściej zadawane pytania” powstała specjalnie dla naszych potencjalnych, nowych Klientów. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na interesujące Cię pytanie, zadzwoń do nas tel.: 530 950 900 lub napisz e-mail: biuro@evos.pl, postaramy się odpowiedzieć w najkrótszym możliwym czasie.

Zaufali nam

sprawdź teraz

test