Filmy i animacje

Spoty i filmy reklamowe, animacje i prezentacje video

Jeżeli stale poszukujesz nowych form reklamy, to dobrze trafiłeś. W EVOS stworzymy dla Ciebie profesjonalne, najwyższej jakości filmy reklamowe, animacje lub prezentacje. Będą one stanowić doskonałe uzupełnienie promocji Twojej firmy. Zrealizujemy każdego rodzaju video, m.in.:

 • film reklamowy,
 • film promocyjny,
 • spot reklamowy,
 • billboard sponsorski,
 • teledysk (video clip),
 • reportaż filmowy,
 • reklama telewizyjna,
 • reklama internetowa,
 • video relacja,
 • reklama sponsorska,
 • film viral,
 • film szkoleniowy,
 • film korporacyjny,
 • film poklatkowy,
 • animacja,
 • etc.

Filmy w doskonałej jakości

Tworzenie scenariuszy, planowanie i realizacje produkcji filmowych oraz ich montaż to nasza pasja. Nasze zamiłowanie do pracy ma odzwierciedlenie w nagrywanych przez nas materiałach. Przekonasz się o tym, oglądając nasze przykładowe produkcje a tym bardziej, gdy już nagramy i zmontujemy film video w najwyższej jakości specjalnie dla Ciebie. Zobacz więcej naszych filmów.

Nasz zespół to profesjonaliści z pasją (copywriterzy, operatorzy, montażyści, etc.). Przy pomocy nowoczesnych kamer i aparatów fotograficznych, stworzymy dla Ciebie nietuzinkowy film w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

W EVOS wiemy dokładnie, gdzie ustawić aparat, kamerę aby uzyskać ciekawą i niebanalną ruchomą fotografię reklamową lub nagranie video. Wiemy, że aparat lub kamera to tylko narzędzie. W naszych rękach jednak potrafi ono stworzyć fotografie, film video, które będą swoistym „dziełem nowoczesnej sztuki”.

Video na stronę i inne media

Nagrany przez nas film reklamowy czy prezentację firmy można umieścić na stronie www Twojej firmy jako wzbogacenie kampanii promocyjnej wyrobów lub usług. Możemy również zamieścić nagrane filmy na portalach YouTube, Facebook lub Vimeo.

Filmy zrealizowane przez EVOS przedstawią Twoją firmę w oryginalny i niepowtarzalny sposób. Oferujemy filmy reklamowe już od 1590 pln. Billboardy sponsorskie, spoty, filmy i animacje reklamowe nagrywamy w jakości Full HD 1080p (lub wyższej).

Filmy reklamowe

Realizujemy filmy reklamowe i billboardy sponsorskie dla firm handlowych, małych zakładów produkcyjnych i dużych korporacji, które mogą być wykorzystywane w telewizji ogólnopolskiej, tv lokalnej, internecie, itp.

Animacje

Filmy animowane 2d i 3d naszego autorstwa są wykorzystywane w telewizyjnych kampaniach reklamowych, w kinie, internecie i innych mediach.

Reklama video

Tworzymy filmy reklamowe dla firm usługowych, produkcyjnych, dla hoteli, developerów, restauracji, pubów, etc. które mogą być wykorzystywane z dźwiękiem lub bez ścieżki audio na stronach www, social media, telebimach, telewizji w pojazdach komunikacji miejskiej, itp.

Spoty audio video

Realizujemy spoty reklamowe również dla małych lokalnych firm, które są emitowane w stacjach telewizyjnych o zasięgu regionalnym a także wykorzystywane na stronach www, YouTube czy Facebooku.

Filmy szkoleniowe

Profesjonalnie nagrywamy szkolenia, seminaria, długie wywiady oraz krótkie wypowiedzi (tzw. setki)

Efekty specjalne

Mamy do dyspozycji profesjonalne studio filmowe w Krakowie wyposażone w greenbox, umożliwiające podczas technicznej obróbki obrazu, zamianę tła w jednolitym kolorze zielonym (greenbox) na dowolny obraz (np. biuro, wnętrza domu, etc.).

Video, czy wiesz że:

– Film viral to film wirusowy (ale w dobrym tego słowa znaczeniu), przeznaczony do udostępnienia w Internecie lub telefonie komórkowym. W zabawny, intrygujący sposób przedstawia produkt czy usługę firmy i rozsyłany jest przez osoby, które zainteresował.

– Pierwszy prototyp aparatu (fotograficznego) do utrwalania scen ruchomych (tzw. kinetoskop) zbudował w 1886 r. Ottomar Anschütz.

Zaufali nam

Film viral

Wykorzystując dobre pomysły stworzymy dla Ciebie przeznaczony do udostępniania w internecie czy w telefonach komórkowych filmik. W zabawny i intrygujący sposób, operując najnowszymi technologiami, dowcipnymi scenkami i ciekawą animacją, przedstawimy Twój produkt czy usługę. Film ten, w ramach marketingu szeptanego, będzie się samoistnie rozpowszechniał, rozsyłany przez osoby, które zaciekawił.

Film korporacyjny

W oparciu o doświadczenie biznesowe i marketingowe zespół EVOS, przy pomocy profesjonalnej, rozbudowanej prezentacji wizualnej zaprezentuje Twoją firmę, jej produkty i usługi, przygotuje filmy z konferencji, filmy instruktażowe czy filmy na potrzeby szkoleń.

Setka filmowa

Tym określeniem potocznie nazywa się w telewizji wywiady reporterskie. Jest to realizacja obrazu i dźwięku, jakości emisyjnej w trakcie realizacji zdjęć na planie filmowym.

Scenariusz filmowy

Zajmiemy się kompleksowo produkcją Twojego filmu reklamowego. Możesz powierzyć nam również stworzenie scenariusza. Przygotujemy profesjonalny scenariusz wraz ze szczegółowym opisem obrazu i dźwięku spełniający Twoje oczekiwania.

Lektor, lektorka

Współpracujemy z najlepszymi lektorami i lektorkami w Polsce, których możesz znać z programów telewizyjnych i radiowych. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie głosy do Twojego filmu.

Modelki i aktorzy

Na specjalne życzenie naszych Klientów zapewniamy również profesjonale modelki, modeli jak również aktorki i aktorów, którzy mogą wystąpić w realizowanych przez nas filmach reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych, etc.

Spot w TV i Youtube

Przygotujemy dowolnej długości film reklamowy, animację Twojej firmy, a także zamieścimy stworzony materiał na Twojej stronie www lub na kanale You Tube. Pomożemy Ci również efektywnie zaplanować kampanię reklamową w TV.

Nowoczesny przekaz

Co zyskujesz powierzając nam nagranie filmu reklamowego lub stworzenie animacji, prezentacji Twojej firmy? Wyprodukowane przez nas filmy, animacje i prezentacje reklamowe są nowoczesne, dynamiczne i skuteczne. Pozwolą na wzbogacenie oferty Twojej firmy dostępnej na stronie internetowej czy innych mediach (telewizja, kino, etc.). Materiały video naszego autorstwa są przystępne cenowo i atrakcyjne, budują pozytywny wizerunek i zaufanie, podkreślają prestiż firmy.