Pozycjonowanie i reklama

Wysokie pozycje w Google – SEM

Nawet najbardziej profesjonalna strona www bez odpowiedniej pozycji w rankingach wyszukiwarek jest niewiele warta. Ogromna konkurencja sprawia, iż coraz trudniej jest przebić się na pierwsze pozycje. W większości przypadków klienci trafiają na określoną witrynę www używając wyszukiwarek internetowych. A zdecydowana większość z nich w przeglądaniu ogranicza się do pierwszej lub drugiej strony wyników wyszukiwania Google. Wniosek jest prosty – im wyższa pozycja Twojej strony w Google, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś zapozna się z Twoją ofertą. Dlatego też marketing w wyszukiwarkach SEM (Search Engine Marketing) odgrywa tak dużą rolę.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i przede wszystkim kompleksowe działania zgodne z wytycznymi Google, co gwarantuje sukcesywny wzrost pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach.

Audyt stron www

Bez dodatkowych opłat przeprowadzimy audyt Twojej strony internetowej. Po szczegółowym sprawdzeniu i wyeliminowaniu ew. błędów zoptymalizujemy ustawienia strony www (meta dane, podstawowe ustawienia strony, itd.) i dopiero wówczas zajmiemy się pozycjonowaniem.

Pozycjonowanie stron x2

Specjaliści z EVOS nie pozwolą utonąć Twojej stronie www w bezkresnym morzu internetu. Stosujemy dwie metody zdobywania wysokich pozycji w wyszukiwarkach:

  • pozycjonowanie organiczne
  • płatne linki w Google czyli reklama AdWords
SEO

Pozycjonowanie z EVOS to najlepsze pozycje w wyszukiwarce. Zawsze pracujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google. Nigdy nie stosujemy zabronionych przez Google technik pozycjonowania, podczas całego okresu naszej współpracy Twoja strona jest bezpieczna – nie jest narażona na ew kary ze strony Google. Pozycjonowanie czyli SEO (Search Engine Optimization) polega na tym, aby dzięki zastosowaniu odpowiednich fraz i słów kluczowych oraz optymalizacji strony www, umieścić ją w czołówce wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki.

pozycjonowanie_stron_krakow_seo
organiczne pozycjonowanie strony w Google

Pozycja strony w rankingu nie jest przypadkiem. To cały mechanizm nieustannie prowadzonych działań powodujący utrzymywanie się na wysokiej pozycji. Powstawanie nowych stron konkurencyjnych firm, czy nieaktualizowanie witryny może spowodować spadek na dalsze miejsca.

Nasi specjaliści zgodnie z zasadami etyki SEO i uwzględniając algorytmy wyszukiwarki Google wypozycjonują Twoją stronę w naturalny sposób. Podniesiemy wartość Twojej strony w rankingu Google – niekwestionowanego lidera wyszukiwarek. Dokonamy również szczegółowej analizy Twojej konkurencji. Znajdziemy najbardziej efektywne słowa kluczowe i frazy oraz usuniemy ew błędy w kodzie witryny. Zaproponujemy Ci specjalnie zredagowane teksty, które będą najbardziej optymalne pod kątem działania wyszukiwarek.

Oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron www od 290 pln. Zespół profesjonalistów z EVOS, opierając się na aktualnych wytycznych Google, sprawi, iż pozycja Twojej strony www w rankingu będzie najlepsza z możliwych.

AdWords

Linki sponsorowane (AdWords) czyli reklama tekstowa w wyszukiwarce Google.

Jednym ze sposobów osiągnięcia wysokiej pozycji w rankingu są linki sponsorowane PPC (Pay Per Click). Linki sponsorowane (AdWords), reklamy mogą pojawiać się powyżej lub poniżej wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Mogą również pojawiać się powyżej, poniżej lub obok wyników wyszukiwania w Google Play, Zakupach Google i Mapach Google, w tym również w aplikacji Mapy Google.

pozycjonowanie_stron_krakow_adwords
linki sponsorowane w Google (AdWords)

Decydując się na linki sponsorowane możesz mieć pewność, że Twoja reklama będzie wyświetlana obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych. Jest to taka forma reklamy, w której ponosisz koszt jedynie za ustalony z góry efekt, czyli np. kliknięcie w reklamę i tym samym wejście na Twoją stronę www. Aby to osiągnąć, nasi doświadczeni specjaliści stworzą dla Twojej firmy odpowiednią strategię kampanii.

Zoptymalizujemy stawki CPC (stawka za kliknięcie) oraz dzienny budżet, uwzględniając koszty, jakie możesz ponieść, aby były jak najbardziej efektywne. Specjaliści EVOS zapewnią Ci także pełny wgląd w swoje działania.

Odnośnie SEO, czy wiesz że;

– Na polskim rynku reklamy, w SEO, dominuje rozróżnienie między pozycjonowaniem, a optymalizacją stron. Pierwsze działania są wykonywane poza samą stroną www (linki odsyłające, indeksacja w katalogach internetowych itp.). Optymalizacja natomiast oznacza działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (praca nad jej budową, strukturą, odpowiednimi tekstami).

– Im bardziej popularna jest dana fraza (słowo kluczowe), tym trudniej uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. W takim przypadku koszty są wyższe a czas oczekiwania na efekty dłuższy.

– PageRank – to wg algorytmu Google wartość i jakość Twojej strony internetowej.

Zaufali nam

TOP 10 w Google

Wyszukiwarka Google jest niekwestionowanym liderem wśród wyszukiwarek internetowych na świecie. To również najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce. Im Twoja strona www uzyskuje wyższe pozycje w Google, tym większa szansa, że Klienci odnajdą właśnie Twoją ofertę. Wpisując wybrane słowa kluczowe (frazy) otrzymujemy listę wyników organicznych, proponowanych stron (linków) do odwiedzenia. Wszystkie wyniki są wyświetlane najczęściej po 10 linków na jednej stronie – TOP 10 w Google. Większość użytkowników ogranicza się w swoich poszukiwaniach do pierwszej strony (TOP 10 Google), dlatego tak bardzo ważne jest, aby Twoja strona była odpowiednio zoptymalizowana i pozycjonowana zgodnie z wytycznymi Google.

Remarketing

Jest jedną z form kampanii reklamowych, jakie można prowadzić w systemie AdWords. Możemy ją zastosować w przypadku Twojej firmy. Remarketing polega na tym, że Twoje reklamy będą pokazywały się w różnych witrynach www sieci partnerskiej Google (Google Display Network) tym osobom, które już wcześniej były na Twojej stronie, ale nie dokonały zakupu.

AdWords - cena

Nie można z góry, dokładnie określić ceny za „klik” reklamy AdWords w Google, ale możemy precyzyjnie zaplanować budżet (np. dzienny, miesięczny, itd.), na Twoją kampanię reklamową, którego nie przekroczymy. Aby zmieścić się w całościowym budżecie i osiągnąć cele Twojej firmy, będziemy na bieżąco monitorować kampanię, jednocześnie optymalizując stawki i pozycje Twojej reklamy w Google.