DTP - grafika

Oryginalne projekty graficzne, logo, wizytówki, katalogi, etc.

Każda firma powinna posiadać logo (czyli swój znak identyfikujący i budujący markę), wizytówki i papiery firmowe. Swoje produkty i usługi może przedstawiać nie tylko na swojej stronie www, ale również na plakatach reklamowych, billboardach, ulotkach, folderach czy w katalogach branżowych. Każdy z tych materiałów wiąże się z potrzebą stworzenia projektu graficznego i jego realizacji.

Zespół EVOS to dynamiczni i pełni inwencji krakowscy graficy. Stworzymy dla Ciebie oryginalne, jedyne w swoim rodzaju projekty. Oferujemy projekty graficzne już od 290 pln. – nowoczesne, innowacyjne, odpowiednio dopasowane do charakteru i polityki Twojej firmy.

EVOS – wyjątkowe logotypy

Projektujemy logotypy, logo (znaki graficzne) dla najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy najwyższą jakość (zarówno jeśli chodzi o kreację jak i wykonanie) i przystępną cenę. Dobre logo (logotyp) powinno być oryginalne, wzbudzać odpowiednie skojarzenia z prowadzoną działalnością oraz powinno być bardzo proste, aby można je było łatwo zapamiętać. Najczęściej przygotowujemy 3-6 propozycji logo, spośród których Klienci wybierają tę wersję, która najbardziej spełnia Ich oczekiwania.

logotypy_projekty_krakow_evos
projekty logotypów

Wykonamy także oryginalne projekty graficzne ulotek, plakatów reklamowych, billboardów, identyfikatorów czy tabliczek informacyjnych. Zadbamy także o ciekawy i niebanalny projekt graficzny internetowych form reklamowych takich, jak: banner, billboard, double billboard, toplayer, navibox, brandmark, rectangle, scroll banner, mailing reklamowy, itp. Wszystko to możesz wykorzystać na swojej stronie www, w social media czy pr online.

Profesjonalne projekty graficzne
projekty_graficzne_krakow_evos
projekty graficzne

Przygotowując projekty graficzne przedstawiamy naszych Klientom różne wersje (np.: kolorystyczne), aby pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru. Zapraszamy do skorzystania z naszego dużego doświadczenia w projektowaniu stron www, banerów, ulotek, plakatów, billboardów, etc.

Nowoczesne spojrzenie na DTP

Specjalizujemy się w DTP (Desktop Publishing) – to komputerowe, cyfrowe przygotowanie materiałów reklamowych, promocyjnych i identyfikacyjnych do druku. Termin DTP odnosi się nie tylko do samej poligrafii, ale także do powstawania i przygotowania projektu wraz z umieszczeniem go np. na stronie internetowej. Oprócz grafiki, składu i łamania tekstów, przygotowania fotografii reklamowych, zaprojektujemy dla Ciebie całe tzw. CI (Company Identity). Czyli wszystko, co związane jest z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Mogą to być logotypy, wizytówki, papiery firmowe, teczki firmowe, okładki na płyty CD, katalogi firmowe.

Odnośnie DTP, czy wiesz, że:

– W latach 80. XX wieku zmienił się proces przygotowania dokumentów do druku. Dotychczasowe metody (zecerstwo, fotoskład) zostały zastąpione przez DTP. Dziś poligrafia stała się dostępna dla każdego dzięki nowoczesnym komputerom i programom graficznym.

– Desktop Publishing, w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza „publikowanie zza biurka”.

Doświadczenie w DTP

Oferujemy projekty logotypów, znaków graficznych, systemów identyfikacji wizualnej, katalogów, książek, magazynów, druków akcydensowych, a także inne usługi graficzne. Mamy wyjątkowe doświadczenie i wyobraźnię, które sprawdzą się w zleconych przez Ciebie projektach.

Zaufali nam

DTP tworzy także kształty

DTP operuje nie tylko obrazem i tekstem, ale także samym kształtem. Dlatego oprócz tradycyjnej grafiki możemy stworzyć także przeróżne formy wycinane w papierze, kartonie, plastiku, czy innym tworzywie. Możemy zaprojektować figury przestrzenne czy inne kształty do wycinania np. na folii samoprzylepnej.