Social media - serwis

Prowadzenie profili firmowych na Facebook, Google+, etc.

Social Media to media społeczne, kanały komunikacyjne umożliwiające kontakty między internautami, w celach towarzyskich, ale także, coraz częściej i na wielką skalę, w celach biznesowych.

Social media

Zdecydowana większość Polaków korzysta z serwisów społecznościowych typu Facebook, Instagram, Twitter, Google+ czy YouTube. Najbardziej znane portale społecznościowe mają ogromny zasięg, wiele milionów użytkowników. Najpopularniejsze profile na serwisach społecznościowych mają po kilkaset tysięcy fanów. Bardzo wielu z nich spędza na danej platformie społecznościowej nawet kilka godzin dziennie. Wykorzystaj to zaplecze do promocji swojej firmy – przemawia za tym imponujący zasięg i stosunkowo niski koszt.

social_media_logotypy

Skuteczne dotarcie do tg

Nasz zespół określi grupę docelową (target group) Twojej firmy, aby na jej podstawie wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie portal społecznościowy. Tworząc profil firmowy, w ciekawy sposób przedstawi na nim Twoją ofertę. Uatrakcyjnimy go profesjonalnymi fotografiami i video. Wokół profilu czy fanpage Twojej firmy stworzymy autentyczną i lojalną grupę fanów Twojej marki. Zgromadzimy pozytywne i obiektywne opinie.

Zbudujemy bliskie relacje nie tylko pomiędzy Twoją firmą, a jej potencjalnymi klientami, ale także społecznościami innych międzynarodowych portali społecznościowych. EVOS wzmocni i uzupełni przekaz poprzez odpowiednie działania PR Online.

Prowadzenie i reklama

Odpowiednią dla siebie platformę społecznościową, możesz także wybrać sam(a). Może to być Facebook, Instagram, Google+ i inne. Zespół EVOS specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu profili na Facebook’u oraz obsłudze kampanii reklamowych na Facebook’u, Instagramie, etc. Zrobimy to zgodnie z Twoimi wskazówkami, ale wykorzystując nasze doświadczenie. Pamiętaj, że serwisy społecznościowe to potężne medium w walce o klienta. Są one doskonałym sposobem na wzmocnienie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Prowadzimy profile firmowe już od 290 pln.

Swój profil firmowy możesz założyć sam(a), lub możesz powierzyć to nam. Pamiętaj, że rejestracja na Facebook’u (i innych social media) jest darmowa.

obsluga_profili_na_facebooku

Z przyjemnością pomożemy Ci zrobić pierwsze kroki w świecie mediów społecznościowych…

Facebook na start

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w social media, proponujemy zacząć od Facebook’a. Opierając się na Twoich oczekiwaniach:

  • Stworzymy dla Ciebie/Twojej firmy profesjonalny profil firmowy (fan page) na Facebook’u
  • W ciekawy sposób przedstawimy na nim ofertę Twojej firmy
  • Uatrakcyjnimy Twój fan page profesjonalnymi grafikami, fotografiami i filmami reklamowymi
  • Wokół profilu Twojej firmy stworzymy lojalną grupę fanów/Klientów
  • Zgromadzimy na Facebook’u pozytywne opinie dot. Twojej firmy

W kolejnym kroku pomożemy Ci stworzyć profile Twojej firmy, np. na Google+, Twiterze, Instagramie…

Zaufali nam

Social Media, czy wiesz że:

– Rozkwit serwisów społecznościowych rozpoczął się dopiero pod koniec lat 90-tych XX wieku, a najwcześniejsze tego typu serwisy społecznościowe pojawiły się w Stanach Zjednoczonych.

– Pierwsze platformy społecznościowe powstały w Polsce dopiero po 2000 r., a za pierwszy portal społecznościowy można uznać fotkę.pl, która powstała 14 lutego 2001 r.

Profil marki

To typ profilu, który zespół EVOS może stworzyć dla Twojej firmy. W ciekawy sposób przedstawimy na nim produkty, usługi Twojej firmy. Ponad 35% użytkowników platform społecznościowych śledzi profile marek.