FAQ - najczęściej zadawane pytania

Strony internetowe oferujemy już od 1590pln. Projektujemy nowoczesne, multimedialne witryny, wyposażone w intuicyjny panel administracyjny (cms). Cena zależna jest przede wszystkim od czasu, jaki musimy poświęcić na przygotowanie i realizację danego projektu (wykonanie strony www). Aby wycenić naszą pracę, najczęściej prosimy naszych Klientów o przesłanie podstawowych informacji, takich jak: oczekiwana struktura strony www, ilość i zawartość poszczególnych zakładek, ilość wersji językowych, materiały jakie mamy do dyspozycji przy projektowaniu, etc.

Pozycjonujemy strony już od 290pln. Zawsze pracujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google. Na cenę pozycjonowania ma wpływ strona www (jak jest przygotowana i jakie pozycje obecnie zajmuje w Google) oraz ilość i rodzaj wybranych fraz, słów kluczowych. Im bardziej konkurencyjna fraza, tym trudniej uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach – w takim przypadku czas oczekiwania na efekty jest dłuższy a koszt wyższy.

Prowadzimy profile firmowe już od 290 pln. Na cenę ma wpływ m.in.: branża Klienta, ilość i rodzaj zamieszczanych postów, budżet na reklamę emitowaną na Facebook’u, etc.

Prowadzimy PR online, marketing szeptany już od 290pln. Cena zależna jest m.in.: od branży Klienta, od wybranych miejsc w sieci, od ilości zainicjowanych dyskusji oraz od ilości wygenerowanego ruchu w sieci

Wykonujemy zdjęcia produktowe już od 290pln (cena za pakiet zdjęć wraz podstawową obróbką cyfrową). Cena zależna jest m.in.: od liczby fotografii (im więcej zdjęć, tym mniejsza cena jednostkowa) i rodzaju produktów. Zdjęcia, najczęściej na jasnym tle, są wykonywane w profesjonalnym studiu fotograficznym w Krakowie lub w siedzibie Klienta.

Zdjęcia reklamowe, które w odróżnieniu od zdjęć produktowych są aranżowane (często realizowane w studiu, przez 8h), oferujemy już od 1590pln (cena za pakiet zdjęć wraz z podstawową obróbką cyfrową). Cena zależna jest m.in.: od liczby fotografii (im więcej zdjęć, tym mniejsza cena jednostkowa), czasu trwania sesji zdjęciowej, rodzaju fotografowanych obiektów, ilości osób, udziału stylistki, fryzjerki, makijażystki…

Zdjęcia panoramiczne Google Street View 360 stopni wykonujemy już od 290pln (cena za pakiet zdjęć wraz z umieszczeniem wirtualnego spaceru na serwerach Google, integracja z Google Maps, etc.). Cena jest zależna od liczby widoków/panoram.

Nagrywamy filmy reklamowe i promocyjne już od 1590pln (wraz z montażem). Na cenę ma wpływ m.in.: czas nagrania, rodzaj montażu, rodzaj efektów specjalnych, pola eksploatacji, rodzaj wykorzystanej muzyki, ew. udział lektora, etc.

Oferujemy oryginalne i nowoczesne projekty graficzne już od 290pln. Na cenę ma wpływ m.in. złożoność projektu i późniejsze pole eksploatacji projektu (np. przygotowanie projektu do internetu jest tańsze niż przygotowanie projektu do druku wielkoformatowego).

Specjalizujemy się w przygotowywaniu projektów graficznych, również do druku, ale nie zajmujemy się wydrukiem.

Tak, obsługujemy również firmy z innych miast. Z naszymi Klientami z innych miast, na co dzień, kontaktujemy się mailowo, telefonicznie. W przypadku świadczenia usług wymagających wizyty w firmie Klienta (np. wykonanie fotografii, nagranie filmu) do cen doliczamy tylko koszt dojazdu z Krakowa.

Oczywiście wystawiamy faktury. Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w Polsce.

Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT wg aktualnie obowiązującej stawki w Polsce.

Nasza firma działa od 2004 roku, jest wpisana do EDG prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa.

7-21 dni, czas realizacji uzależniony jest od złożoności projektu.

7-14 dni, czas realizacji uzależniony jest od złożoności obróbki graficznej.

7-14 dni, czas realizacji uzależniony jest od złożoności montażu.

Strona „FAQ – najczęściej zadawane pytania” powstała specjalnie dla naszych potencjalnych, nowych Klientów. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na interesujące Cię pytanie, zadzwoń do nas tel.: +48 530 950 900 lub napisz e-mail: biuro@evos.pl, postaramy się odpowiedzieć w najkrótszym możliwym czasie.

Zaufali nam