Filmy i animacje

Oryginalne spoty reklamowe

Nagrywamy profesjonalne filmy reklamowe, spoty audio video, billboardy sponsorskie, animacje, filmy szkoleniowe i prezentacje filmowe.

Oferujemy niestandardowe formy reklamy video w atrakcyjnych cenach, dzięki którym nasi Klienci wyróżniają się na tle konkurencji. Zapraszamy do współpracy!

Realizujemy zlecenia na spoty reklamowe emitowane stacjach telewizyjnych, jak również tworzymy filmy reklamowe i animacje wykorzystywane w sieci.

Nasi operatorzy i montażyści, wykorzystując nowoczesny sprzęt stworzą dla Twojej firmy video reklamowe w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Zapewniamy kreatywne pomysły, wieloletnie doświadczenie oraz szybkie terminy realizacji – nagranie i montaż. Oferujemy filmy reklamowe już od 1590 pln.

Portfolio - filmy

film promocyjny
film animowany
billboard sponsorski
spot reklamowy
film reklamowy
film reklamowy

Nasza współpraca na skróty

Wybór oferty

Kontakt / umowa

Nagranie materiału

Montaż filmu

Akceptacja / ew. poprawki

Finalne video

Zaufali nam

Siła przekazu

Reklama video wywołuje duże zainteresowanie i wzbudza emocje. Coraz więcej użytkowników deklaruje, że na ich decyzję zakupową wpływa obecność filmu reklamowego.

Efektywne video

Filmy reklamowe mocniej angażują odbiorcę niż teksty, czy nawet fotografie. Bodźce wzrokowe są najmocniejsze, przekaz w filmie reklamowym najlepiej zapada w pamięć.

Ruchomy obraz ułatwia pozytywny odbiór, umiejętnie zrealizowane video nadaje marce ludzką twarz. Dzięki temu rośnie zaufanie klientów i sympatia do firmy, a to z kolei przekłada się na większą rozpoznawalność marki i wzrost zysków.

Dobry viral

Video to narzędzie wykorzystywane często w marketingu wirusowym. Intrygujący filmik przekazywany przez internautów szybko rozpowszechnia się po wirtualnym świecie, docierając do kolejnych użytkowników.

Dzięki luźnej, często zabawnej formie produkty zamieszczone w materiale video są zapamiętywane lepiej niż podczas emisji tradycyjnej reklamy.