Kontakt

Zadzwoń już dziś, tel.:
+48 530 950 900

Napisz do nas e-mail:
biuro@evos.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod: captcha

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności

 


Śmiało zadaj nam pytania – biuro@evos.pl – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie w ciągu 24h. Zawsze służymy radą i pomocą, zapewniamy darmowe konsultacje, a firmę stworzyliśmy właśnie po to, by być do dyspozycji naszych Klientów.

EVOS – kompleksowa oferta:

Strony www – aplikacja mobilna, sklep, strona internetowa naszego autorstwa będzie mocną stroną Twojej firmy

SEO – internet jest naszym środowiskiem naturalnym, wypozycjonujemy Twoją firmę tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci

Social Media – lubimy ludzi, wiemy, jak się z nimi komunikować i jak do nich trafić wykorzystując platformy społecznościowe

PR online – jesteśmy profesjonalną firmą, o wizerunek Twojej firmy zadbamy z takim samym staraniem, jak o nasz własny

DTP – szanujemy tradycję i konwencjonalizm, potrafimy je połączyć z nowoczesnymi trendami w projektowaniu grafiki

Foto – wiemy, jakie znaczenie mają tworzone w głowie obrazy i fotografie oraz jak wiele z nich chce się zatrzymać na zawsze

Video – potrafimy  wydobyć jak najwięcej korzyści dla Twojej firmy w postaci ciekawych animacji i filmów reklamowych

Zaufali nam

Liderzy marki

Możemy zostać sprzymierzeńcem Twoich produktów lub usług, efektywnie monitorując oraz budując zainteresowanie wokół tematu Twojej firmy. W miarę postępu naszych działań PR pozyskamy i włączymy do dyskusji liderów marki, osoby ze szczególnym autorytetem, specjalistów z Twojej branży.

Profil biznesowy

Jako specjaliści od Social Media wiemy, że większość platform społecznościowych coraz większy nacisk kładzie na profile biznesowe firm. Najczęściej serwisy te nie pobierają żadnych opłat tytułem członkostwa czy zakładania profili, utrzymują się z reklam. Pierwszy krok to stworzenie profilu biznesowego Twojej firmy zrzeszający jak najwięcej fanów.

Mobilne strony www

Wiemy, że przyszłość internetu należy do urządzeń mobilnych, dlatego tworzymy strony www przystosowane przede wszystkim dla tego rodzaju platform. Niezależnie czy stworzymy dla Ciebie prostą witrynę internetową czy rozbudowany portal, zapewnimy Ci również promocję i reklamę w sieci.

Optymalny wybór

Bardzo dobrze znamy rynek reklamy oraz specyfikę mediów (internet, tv, radio, etc.). Wykorzystując nasze doświadczenie, które zdobywamy od 2004 roku, a także profesjonalny sprzęt i oprogramowanie, stworzymy dla Ciebie najlepszy produkt reklamowy w optymalnej cenie.

EVOS - misja

Z Klientami współpracujemy na zasadach partnerstwa i wspólnie dążymy do osiągnięcia założonych planów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych i najbardziej efektywnych rozwiązań marketingowych, dostosowanych również do najmniejszych budżetów, które skutecznie wpływają na wzrost sprzedaży. Każdą ofertę dostosujemy indywidualnie do potrzeb Twojej firmy.

Polityka Prywatności

Pliki COOKIES pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. Zapoznaj się z aktualizacją naszej polityki prywatności związaną ze zmianą przepisów i rozpoczęciem obowiązywania RODO. Polityka prywatności zawiera informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.