EVOS agencja marketingowa SEM, SEO, PPC, PR online

Wdrażamy skuteczne strategie internetowe. Realizując usługi dla naszych Klientów robimy wszystko, aby uzyskiwać najlepsze efekty w dobrej cenie. Agencja Marketingowa EVOS (reklama, pr online, sem, seo) w branży jest od 2004 roku.

Bardzo dobrze znamy rynek reklamy oraz specyfikę internetu. Każdy stworzony przez nas projekt jest kompleksowy i zgodny z aktualnymi trendami. Zawsze zapewniamy darmowe konsultacje.

Najczęściej obsługujemy firmy z Krakowa i Małopolski, ale również świadczymy usługi dla firm z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Łodzi, Poznania, Gdyni i innych miast Polski.

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach marketingowych dla małych i średnich firm. Wszystkie działania poprzedzamy bardzo dokładną analizą, a następnie proponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów.

Strony www, reklama, sem, seo, womm

W EVOS oferujemy wszystko to, co jest najważniejsze, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces w internecie.

Tworzenie stron internetowych

Projektowane przez nas strony są responsywne, automatycznie dostosowują się do wielkości różnych urządzeń (laptop, tablet, smartfon, etc.). Tworzymy strony www dostosowane do urządzeń mobilnych dla małych i średnich firm a także strony internetowe dla dużych podmiotów.

Nasze strony posiadają panel administracji stroną www (CMS), który umożliwia samodzielne dokonywanie wszelkich aktualizacji (edycja treści, dodawanie zdjęć, plików pdf, itp.). W stronach www naszego autorstwa zapewniamy ciekawe projekty graficzne i intuicyjne menu.

Strony internetowe tworzymy z przekonaniem, że kształtowanie i budowanie świadomości marki, ma ogromne znaczenie dla wizerunku Twojej firmy. Dzięki witrynie internetowej stworzonej przez nas, klient zapamięta Twoją firmę, produkt, usługę, jako najlepszą.

W zależności od życzenia naszych Klientów do zarządzania stroną www projektujemy autorskie panele administracyjne lub wykorzystujemy bardziej uniwersalne rozwiązania, jak np.: WordPress.

Projektujemy również sklepy internetowe i aplikacje mobilne Jeśli nie masz swojego serwera, możemy zapewnić hosting na naszych serwerach.

Ponadto agencja marketingowa EVOS oferuje fachowe doradztwo SEM, SEO, PPC. Skutecznie pomożemy podnieść pozycję Twojej strony internetowej, Twoja firmowa strona www będzie wysoko w wyszukiwarce Google.

pozycjonowanie stron www kraków

Pozycjonowanie stron w Google

Pozycja Twojej strony w Google i innych wyszukiwarkach nie jest przypadkiem. Powstawanie nowych stron www konkurencyjnych firm, czy brak aktualizacji Twojej witryny może spowodować spadek na dalsze miejsca w Google (i innych wyszukiwarkach), ale to tylko wierzchołek góry lodowej…

Zgodnie z zasadami etyki SEO i uwzględniając algorytmy wyszukiwarki Google podniesiemy wartość Twojej strony (Page Rank).

Dokonamy również szczegółowej analizy konkurencyjnych firm i przeprowadzimy audyt Twojej strony, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Nasi copywriterzy przygotują lub zredagują teksty na stronę www, które będą najbardziej optymalne pod kątem działania wyszukiwarek.

Optymalizacja to działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (praca nad jej budową, strukturą, odpowiednimi tekstami, itd.), natomiast określenie „pozycjonowanie” odnosi się głównie do działań, które są wykonywane poza samą stroną www (linki odsyłające, indeksacja w katalogach internetowych itp.) Zrobimy to wszystko, aby podnieść wartość Twojej strony w rankingu Google – niekwestionowanego lidera wyszukiwarek.

Możemy również zaplanować i przeprowadzić kampanię reklamową Google Ads – linki sponsorowane PPC (Pay Per Click). Reklama Twojej strony znajdzie się nad wynikami wyszukiwania lub z boku (z prawej strony) listy wyszukiwania. W takim przypadku ponosisz jedynie koszt za efekt, który jest z góry ustalony, czyli np. kliknięcie w reklamę i tym samym wejście na Twoją stronę www.

Algorytm Google jest bardzo często aktualizowany, dzięki czemu wyszukiwarka jest coraz bardziej zaawansowana. Niektóre aktualizacje mogą istotnie wpływać na pozycje Twojej strony www, dlatego tak ważne jest, aby nieustannie je śledzić. Nasza agencja marketingowa zadba o najlepsze strategie SEM SEO PPC dla Twojej strony internetowej.

marketing szeptany pr online kraków firma

PR online, womm, marketing szeptany

Tradycyjne formy reklamy są często wypierane przez nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest marketing szeptany, który nie jest kojarzony z tradycyjna reklamą.

Ogromna większość konsumentów ufa opiniom swoich znajomych. Wielu z nich szuka opinii o produktach czy usługach na forach internetowych czy grupach dyskusyjnych. Pomożemy Ci stworzyć pozytywny PR, dobry wizerunek Twojej firmy w tych miejscach, gdzie szukają Cię potencjalni Klienci.

Marketing szeptany to świetny sposób, aby bezpośrednio dotrzeć do określonej przez Ciebie grupy docelowej. Najprostsze rozwiązania często są najbardziej skuteczne. Marketing szeptany nie jest postrzegany jako reklama i m.in. dlatego jest bardzo skuteczny.

Inicjując rozmowy na forach i grupach dyskusyjnych, w subtelny sposób zbudujemy zainteresowanie wokół Twojej firmy. Marketing szeptany nazywany jest również „womm” – word of mouth marketing.

prowadzenie profilu na facebooku kraków

Prowadzenie profili na Facebook’u

Serwisy społecznościowe (social media) to potężne medium w walce o klienta. Mogą być doskonałym sposobem na wzmocnienie wizerunku Twojej firmy. Swój profil firmowy na Facebook’u możesz założyć sam(a), lub możesz powierzyć to nam. Pamiętaj, rejestracja na Facebook’u jest darmowa.

Specjalizujemy się w prowadzeniu profili firmowych na Facebook’u i tworzeniu pozytywnych relacji pomiędzy Twoimi fanami a Twoją firmą. Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować indywidualną strategię reklamową w mediach społecznościowych.

Agencja Marketingowa EVOS stworzy dla Twojej firmy profesjonalny fan page (profil firmowy) na Facebook’u. Następnie uzupełnimy go atrakcyjnymi grafikami, fotografiami i filmami reklamowymi. W interesujący sposób przedstawimy ofertę Twojej firmy.

Pozyskamy nowych fanów (odbiorców), jednocześnie zachęcając Ich do interakcji. Wokół Twojej firmy zbudujemy na Facebook’u lojalną grupę fanów, którzy wzmocnią PR Twojej firmy w Internecie.

Fotografia reklamowa

Specjalizujemy się w profesjonalnej fotografii. Oferujemy zdjęcia reklamowe, zdjęcia produktowe, biznesowe, zdjęcia wnętrz i wiele innych rodzajów fotografii. Możemy także przygotować wirtualny spacer, który umożliwi wirtualne odwiedzenie Twojej firmy.

Zapewniamy najwyższej jakości zdjęcia, które możesz wykorzystać w katalogach, plakatach czy na stronach www. Realizujemy sesje zdjęciowe w studiu w Krakowie lub w siedzibie naszych Klientów. Dysponujemy profesjonalnymi aparatami fotograficznymi i innym sprzętem fotograficznym najwyższej klasy. Posiadamy również obszerną bazę modelek (i modeli), które swoim wizerunkiem mogą uatrakcyjnić Twoje zdjęcia reklamowe.

Filmy reklamowe

Nagrywamy filmy i prezentacje reklamowe, które są nowoczesne i dynamiczne. Spoty reklamowe, promocyjne i szkoleniowe zrealizowane przez EVOS, możesz emitować w TV lub zamieścić na swojej stronie www, You Tube, Facebook’u i innych miejscach w sieci. Zrealizowane przez nas filmy i prezentacje reklamowe są profesjonalne, nowoczesne i dynamiczne.

Podstawą dobrego filmu jest dobry pomysł na film, dlatego tak ważny jest oryginalny scenariusz, który powinien uwzględniać Twoje oczekiwania. Na podstawie dobrego scenariusza zrealizujemy profesjonalny spot reklamowy.

Współpracujemy z najlepszymi aktorkami, aktorami, lektorkami i lektorami w Polsce. Zaprezentujemy Twoją firmę w pozytywnym świetle, aby Klienci poznali jej wszystkie mocne strony. Kompleksowo zajmiemy się całą produkcją audio video.

Agencja Marketingowa EVOS – Evolution Value Optimalization Sale – to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. W naszych działaniach nie ma przypadków, wszystko mamy dokładnie zaplanowane aby dostarczać Klientom usługi marketingowe na najwyższym poziomie.

E

Rewolucje powstają szybko, istnieją krótko i upadają – postaw na: Ewolucję w działaniu Twojej firmy. Postęp technologiczny oraz stale rosnąca konkurencja sprawiają, że każda firma musi co jakiś czas aktualizować i udoskonalać swoją formę przekazu, by nadal trafiać do grupy docelowej.

Dzięki EVOS możesz w łatwy i ewolucyjny sposób poszerzyć możliwości biznesowe Twojej firmy – stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, poprawimy pozycjonowanie, zaplanujemy kampanię reklamową, zadbamy o dobry wizerunek w sieci, stworzymy oryginalną grafikę, nagramy profesjonalny film reklamowy czy zrealizujemy sesję fotograficzną, etc.

V

Dzięki ewolucji, skutecznie i w prosty sposób poprawisz: Jakość komunikacji z klientami. Wysoka jakość produktów jest obecnie niezbędna do osiągnięcia sukcesu rynkowego. W EVOS wiemy, że równie ważną kwestią jest skuteczny dialog z klientem. Dlatego też w oparciu o doświadczenie naszych ekspertów, stworzymy dla Ciebie owocną kampanię informacyjną.

Przygotujemy analizę rynku, konkurencji, a przede wszystkim zadbamy o jakość komunikacji z klientami. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zapewnimy Ci unikalność wprowadzonych rozwiązań oraz kompleksowe wsparcie reklamowe i marketingowe.

O

Zwiększamy skuteczność przez: Optymalizację działań reklamowych i wizerunkowych. Jeżeli działania reklamowe, które podejmowałeś dotąd, nie przyniosły Ci spodziewanych efektów, pomożemy Ci w doborze optymalnej drogi. Zadbamy o to, by zaproponowane przez nas rozwiązania były ewolucyjne, zarazem proste i skuteczne. Przy każdym projekcie zawsze mamy niezmienny cel: skuteczne działania reklamowe w optymalnej cenie.

S

Poprzez optymalizację działań zagwarantujemy Ci: Wzrost sprzedaży. Optymalne działania reklamowe i wizerunkowe przekładają się na zwiększenie sprzedaży produktów i usług. W EVOS proponujemy skuteczne rozwiązania zwiększające efektywność prowadzonej przez Ciebie działalności, które znacząco wpłyną na wzrost sprzedaży Twoich towarów lub usług.

Zrób pierwszy krok

Daj znać, co możemy dla Ciebie zrobić. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, jak realizujemy przykładowy projekt:

KONTAKT

Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci w marketingu cyfrowym.

WYBÓR OFERTY

Przedstawimy Ci kilka opcji do wyboru w ramach zapotrzebowania Twojej firmy.

BRIEF

Na podstawie prostego briefu zaplanujemy efektywną strategię marketingową.

OPTYMALIZACJA

Przygotujemy niezbędne narzędzia, które max zwiększą skuteczność działań.

REALIZACJA

Rozpoczniemy prace, aby zrealizować cel, zgodnie z naszymi ustaleniami.

RAPORT

Sporządzimy raporty, które będą ukazywać poszczególne nasze aktywności.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów by skutecznie pomagać w realizowaniu założonych planów.

Porozmawiajmy o współpracy

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.