Tworzymy dobre i tanie strony www

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, nawiązując do aktualnych trendów w marketingu cyfrowym. Projektujemy mobilne strony www, serwisy produktowe oparte na autorskim systemie CMS lub systemie Open Source, jak np.: WordPress.

Każdy projekt jest tworzony indywidualnie, ze szczególną dbałością, aby nowa strona wyróżniała się na tle konkurencji. Jeśli masz już sprecyzowaną wizję swojej nowej strony www lub oczekujesz od nas propozycji, daj znać, pomożemy spełnić Twoje marzenia…

Zapewniamy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Pragniemy, abyś był(a) aktywnym uczestnikiem narodzin swojej nowej, unikalnej i przyjaznej dla użytkownika strony internetowej. Cały czas będziesz na bieżąco z postępami naszych prac.

Od wielu lat programujemy strony internetowe RWD (responsive web design) na autorskim systemie jak również na innych programach. Sprawdź kreatywność i duże doświadczenie naszego zespołu.

Oryginalna strona internetowa

Korzystne rozwiązanie dla Twojego biznesu to strona www wspierająca rozwój firmy. Zaprojektujemy, stworzymy i wdrożymy Twoją unikalną stronę internetową.

Gwarantujemy najwyższą jakość w wykonaniu strony www, ponieważ wiemy, że to będzie:
Wizytówka Twojej marki, reprezentująca Cię przed Twoimi klientami w sieci
• Narzędzie budujące pozytywny wizerunek Twojej firmy
Miejsce, które pomaga w pozyskaniu nowych klientów
• Informacja o Twojej firmie i usługach w największym medium reklamowym na świecie – w Internecie

Mobilna strona www

Internet to już nie tylko komputery stacjonarne. W EVOS wiemy, że przyszłość internetu należy do urządzeń mobilnych takich, jak: smartfony czy tablety, dlatego tak ważne jest stworzenie strony przystosowanej przede wszystkim dla tego rodzaju platform.

Zaprojektowanie dobrej strony www, z intuicyjnym menu, odpowiedniej wielkości przyciskami i czcionką, która będzie się poprawnie wyświetlać na różnych urządzeniach mobilnych to obecnie standardowa procedura w codziennej naszej pracy.

Urządzenia mobilne są ogólnodostępne, a ich rola na przestrzeni ostatnich lat bardzo istotnie się wzmocniła. Z każdym kolejnym rokiem coraz więcej internautów korzysta z urządzeń mobilnych w celu zapoznania się z ofertą firm, dokonania zakupu, porównania cen i wysłania zapytania do sprzedawcy czy usługodawcy.

Mobilne strony www są przewagą przedsiębiorców, którzy w ten sposób deklasują konkurencję zamykającą się na swoich potencjalnych mobilnych klientów.

Najnowsze technologie

Podobnie jak w innych dziedzinach, także strony www posiadają trendy w projektowaniu i programowaniu, a także podlegają nieustannej ewolucji. Już dawno straciły swój zwykły informacyjny charakter. W EVOS dokładamy wszelkich starań, by zaprojektowane przez nas witryny powstawały zawsze w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz designerskie.

Projektujemy nowoczesne, mobilne, multimedialne witryny, wyposażone w funkcjonalny i intuicyjny interfejs. Pracujemy z najlepszymi grafikami, dzięki którym stworzymy dla Ciebie atrakcyjną wizualnie, niepowtarzalną stronę www.

Projekty stron www

W pierwszym etapie współpracy przedstawiamy naszym Klientom do akceptacji wstępny(e) projekt(y) graficzny(e) strony internetowej lub gotowe szablony, abyśmy mogli finalnie zbudować stronę www dokładnie wg życzenia naszych Zleceniodawców.

Oferujemy projekty i wykonanie serwisów produktowych, portali korporacyjnych, portali informacyjnych, serwisów e-commerce, platform intra i extranetowych, aplikacji mobilnych oraz sklepów internetowych.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz obsługę techniczną serwisów internetowych i serwerów, a także budowę systemu administracji stroną www (CMS). Dzięki nim będziesz mógł sam (mogła sama) dokonywać wszelkich aktualizacji z poziomu strony.

Autorski CMS

Budujemy strony www oparte na autorskim systemie CMS (autorski panel administracyjny), które są precyzyjnie dostosowane do oczekiwań naszych Klientów.

Strona na WordPress

Autorski CMS to tylko jedna z opcji, jaką oferujemy. Projektujemy strony internetowe również na wielu innych CMS’ach (ang. content management system – system zarządzania treścią), jak np. na popularnym WordPress’ie.

Integracja z social media

Strony www naszego autorstwa, jeśli jest takie życzenie Klienta, łączymy z wieloma serwisami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Google+ czy You Tube. W ciągu ostatnich lat serwisy społecznościowe stały się bardzo modne i coraz częściej integrują się ze stronami www poprzez umieszczenie odnośników lub przycisków typu lubię to. Ta symbioza pozytywnie wpływa na kreowanie pozytywnego obrazu nowoczesnej firmy.

Copywriting dla stron internetowych

Grafika, obrazki oraz teksty, które są elementem grafiki na stronie internetowej są istotne, ale ogromne znaczenie mają oryginalne i merytoryczne treści zamieszczone na stronie www. Ich właściwy układ i struktura oraz odpowiednie słowa i frazy kluczowe ułatwiają mechanizmom wyszukiwania (robotom) identyfikację. Wpływają na indeksację i umieszczenie na atrakcyjnych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Strony www dla małych firm

Posiadanie strony internetowej nawet dla najmniejszych przedsiębiorców ma ogromne znaczenie. Prowadzenie biznesu z pominięciem internetu jest w większości przypadków niemożliwe.

Dobrze zaprojektowana witryna to doskonała, wielofunkcyjna wizytówka firmy. Ogromna większość osób korzystających z internetu, postrzega firmy przez pryzmat ich stron www. Dzięki stronie internetowej stworzonej przez nas, klient zapamięta Twoją firmę, jako najlepszą.

Czy wiesz, że pierwszą na świecie stroną internetowa była http://info.cern.ch/. Została opublikowana przez Tima Bernersa-Lee. W lutym 1993 r. powstała pierwsza przeglądarka www umożliwiająca oglądanie graficznych stron – Mosaic.

Bardzo duże doświadczenie

Nasze projekty witryn powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie internetowe.

Nasi programiści posiadają zaawansowaną wiedzę z zakresu języków programowania, niezbędnych do stworzenia profesjonalnej strony www (m.in. HTML, XHTML, CSS, PHP, Perl, Java Script, jQuery ), a także aplikacji opartych na języku SQL.

Pamiętamy o najnowszych trendach takich, jak: zastosowanie „lekkich” grafik w wysokich rozdzielczościach, użycie tooltipów (wyświetlanie dodatkowych informacji o produkcie, po najechaniu na niego kursorem myszki), czy elastycznych layoutów (treści i zdjęcia dopasowują się do okna przeglądarki) itp.

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy tworzenia strony www:

KONTAKT

Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć nową stronę www.

WYBÓR OFERTY

Opierając się na Twoich wytycznych, przedstawimy kilka opcji cenowych.

GRAFIKA

Zaproponujemy oryginalne projekty graficzne lub szablony strony do wyboru.

TWORZENIE STRONY

Zaprogramujemy Twoją stronę internetową zgodnie z najnowszymi trendami.

EW. UWAGI

Przedstawimy Ci projekt nowej strony www do akceptacji lub ew. poprawek.

URUCHOMIENIE STRONY

Po uzyskaniu Twojej akceptacji uruchomimy stronę na finalnej domenie.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy nowoczesne i efektywne strategie marketingowe na najwyższym poziomie.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.