Tworzenie dobrych stron internetowych

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, nawiązując do aktualnych trendów w marketingu cyfrowym. Oferujemy projektowanie mobilnych stron www, a także tworzenie stron internetowych opartych na autorskim systemie CMS lub systemie Open Source, jak np.: WordPress. Tworzenie stron internetowych to nasza pasja!

Każdy projekt powstaje indywidualnie, ze szczególną dbałością, aby nowa strona wyróżniała się na tle konkurencji. Jeśli masz już sprecyzowaną wizję swojej nowej strony www lub oczekujesz od nas nowego projektu strony www, daj znać, pomożemy spełnić Twoje marzenia…

Zapewniamy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Pragniemy, abyś był(a) aktywnym uczestnikiem gdy już rozpoczniemy tworzenie Twojej nowej strony www. Cały czas będziesz na bieżąco z postępami naszych prac. Zawsze, gdy rozpoczynamy projektowanie strony www, chcemy dostarczyć najlepiej stworzoną stronę www… Najlepszą stronę www zarówno dla końcowych użytkowników (dla osób) jak i najlepszą stronę dla wyszukiwarek (np.: Google).

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem stron internetowych RWD (responsive web design) na autorskim systemie jak również na innych programach. Sprawdź kreatywność i duże doświadczenie naszego zespołu.

tworzenie stron internetowych kraków dla firm

Oryginalna witryna internetowa

Korzystne rozwiązanie dla Twojego biznesu to strona www wspierająca rozwój firmy. Zapewniamy projektowanie, tworzenie i wdrożenie Twojej unikalnej strony internetowej.

Gwarantujemy najwyższą jakość w wykonaniu strony www, ponieważ wiemy, że to będzie:
Wizytówka Twojej marki, reprezentująca Cię przed Twoimi klientami w sieci
• Narzędzie budujące pozytywny wizerunek Twojej firmy
• Miejsce, które pomaga w pozyskaniu nowych klientów
• Informacja o Twojej firmie i usługach w największym medium reklamowym na świecie – w Internecie

tworzenie projektowanie stron www kraków firma

Mobilna strona www

Internet to już nie tylko komputery stacjonarne. W EVOS wiemy, że przyszłość internetu należy do urządzeń mobilnych takich, jak: smartfony czy tablety. Dlatego tak ważne jest tworzenie strony www przystosowanej przede wszystkim dla tego rodzaju platform.

Zaprojektowanie dobrej strony www, z intuicyjnym menu, odpowiedniej wielkości przyciskami i czcionką, która będzie się poprawnie wyświetlać na różnych urządzeniach mobilnych to standard w naszej pracy. Tworzenie stron www na urządzenia mobilne to obecnie priorytet.

Urządzenia mobilne są ogólnodostępne, a ich rola na przestrzeni ostatnich lat bardzo istotnie się wzmocniła. Z każdym kolejnym rokiem coraz więcej internautów korzysta z urządzeń mobilnych. Najczęściej deklarowany cel to zapoznanie się z ofertą firmy, dokonanie zakupu, porównanie cen i wysłanie zapytania do sprzedawcy lub usługodawcy.

Mobilne strony www są przewagą przedsiębiorców, którzy w ten sposób deklasują konkurencję zamykającą się na swoich potencjalnych mobilnych klientów.

tworzenie projektowanie stron www kraków

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych

Podobnie jak w innych dziedzinach, także w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych występują różna trendy. Strony www już dawno straciły swój zwykły informacyjny charakter, nieustannie podlegają ewolucji. W EVOS dokładamy wszelkich starań, by projektowanie strony www odbywało się zawsze w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz designerskie.

Oferujemy projektowanie nowoczesnej strony www, która jest mobilna, multimedialna a także wyposażona w funkcjonalny i intuicyjny interfejs. Pracujemy z najlepszymi grafikami w Krakowie. Dla Twojej firmy stworzymy stronę www, która będzie atrakcyjna wizualnie, oraz oparta o najnowsze technologie.

projektowanie stron internetowych kraków med

Oryginalny projekt graficzny lub szablon

W pierwszym etapie współpracy, zanim rozpoczniemy projektowanie strony www, przedstawiamy naszym Klientom do akceptacji wstępny(e) projekt(y) graficzny(e) strony internetowej lub gotowe szablony, abyśmy mogli finalnie zbudować stronę www dokładnie wg życzenia naszych Zleceniodawców. Tworzenie strony www to złożony proces, który poczynając od projektu graficznego musi być dokładnie zaplanowany.

Oferujemy tworzenie strony internetowej a także projekty i wykonanie serwisów produktowych, portali korporacyjnych, portali informacyjnych. Zapewniamy tworzenie stron, serwisów e-commerce, platform intra i extranetowych, aplikacji mobilnych oraz projektowanie stron www i sklepów internetowych.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz obsługę techniczną serwisów internetowych i serwerów, a także budowę systemu administracji stroną www (CMS). Dzięki nim będziesz mógł sam (mogła sama) dokonywać wszelkich aktualizacji z poziomu strony.

Strona www na autorskim CMS’ie lub WordPress’ie

Zapewniamy tworzenie strony www oparte na autorskim systemie CMS (autorski panel administracyjny), które są precyzyjnie dostosowane do oczekiwań naszych Klientów. Autorski CMS to tylko jedna z opcji, jaką oferujemy. Projektujemy strony internetowe również na wielu innych CMS’ach (ang. content management system – system zarządzania treścią), jak np. na popularnym WordPress’ie.

Integracja strony www z social media

Strony www naszego autorstwa, jeśli jest takie życzenie Klienta, łączymy z wieloma serwisami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Google+ czy You Tube. W ciągu ostatnich lat serwisy społecznościowe stały się bardzo modne i coraz częściej integrują się ze stronami www poprzez umieszczenie odnośników lub przycisków typu lubię to. Współczesne projektowanie stron www powinno uwzględniać odpowiednie połączenie z social media. Ta symbioza pozytywnie wpływa na kreowanie pozytywnego obrazu nowoczesnej firmy.

Copywriting dla stron internetowych

Grafika, obrazki oraz teksty, które są elementem grafiki na stronie internetowej są istotne, ale ogromne znaczenie mają oryginalne i merytoryczne treści. O dobrych tekstach należy pomyśleć wcześniej, zanim się rozpocznie tworzenie strony www. Ich właściwy układ i struktura oraz odpowiednie słowa i frazy kluczowe ułatwiają mechanizmom wyszukiwania (robotom) identyfikację. Wpływają na indeksację i umieszczenie na atrakcyjnych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie stron www dla małych firm

Posiadanie strony internetowej nawet dla najmniejszych przedsiębiorców ma ogromne znaczenie. Prowadzenie biznesu z pominięciem internetu jest w większości przypadków niemożliwe.

Dobrze zaprojektowana witryna to doskonała, wielofunkcyjna wizytówka firmy. Ogromna większość osób korzystających z internetu, postrzega firmy przez pryzmat ich stron www. Dzięki stronie internetowej stworzonej przez nas, klient zapamięta Twoją firmę, jako najlepszą. Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych w Krakowie dla małych firm, zapewniamy szybki termin realizacji w bardzo dobrej cenie.

Czy wiesz, że pierwszą na świecie stroną internetowa była http://info.cern.ch/. Została opublikowana przez Tima Bernersa-Lee. W lutym 1993 r. powstała pierwsza przeglądarka www umożliwiająca oglądanie graficznych stron – Mosaic.

Projektowanie stron www Kraków

Projektowanie i tworzenie stron internetowych www naszego autorstwa oparte jest na wieloletnim doświadczeniu i najnowszych technologiach internetowych

Nasi programiści posiadają zaawansowaną wiedzę z zakresu języków programowania. Podczas tworzenia profesjonalnej strony www korzystamy m.in. z: HTML, XHTML, CSS, PHP, Perl, Java Script, jQuery, a także aplikacji opartych na języku SQL.

Pamiętamy o najnowszych trendach takich, jak: zastosowanie „lekkich” grafik w wysokich rozdzielczościach, użycie tooltipów (wyświetlanie dodatkowych informacji o produkcie, po najechaniu na niego kursorem myszki), czy elastycznych layoutów (treści i zdjęcia dopasowują się do okna przeglądarki), itp.

tworzenie strony www kraków dla firm

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy tworzenia strony www:

KONTAKT

Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć nową stronę www.

WYBÓR OFERTY

Opierając się na Twoich wytycznych, przedstawimy kilka opcji cenowych.

GRAFIKA

Zaproponujemy oryginalne projekty graficzne lub szablony do wyboru.

TWORZENIE STRONY

Zapewniamy tworzenie strony internetowej zgodnie z najnowszymi trendami.

EW. UWAGI

Przedstawimy Ci projekt nowej strony www do akceptacji lub ew. poprawek.

URUCHOMIENIE STRONY

Po uzyskaniu Twojej akceptacji uruchomimy stronę na finalnej domenie.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www, na najwyższym poziomie w bardzo dobrej cenie.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.