EVOS to zespół profesjonalistów, którym możesz zaufać. Jesteśmy z Krakowa, w branży marketingowej działamy od 2004 roku. Bardzo dobrze znamy rynek reklamy oraz specyfikę internetu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz kompleksowe wsparcie marketingowe.

Pragniemy dostarczać usługi najwyższej jakości (z zakresu marketingu cyfrowego) osobom zarządzającymi małymi i średnimi firmami, które chcą odnosić sukcesy w internecie. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów by skutecznie pomagać Im realizować założone plany.

Nieustannie dążymy do tego by nasza firma była jedną z najbardziej efektywnych w branży digital marketing. Zawsze chcemy być kojarzeni z najwyższą jakością świadczonych przez nas usług, nowoczesnością oraz ponadprzeciętną kulturą w relacjach z naszymi Klientami.

Chcemy by internet i nowe technologie były narzędziami przyjaznymi przedsiębiorcom. Dlatego zgodnie z naszą misją, pomagamy „oswajać” te obszary. Cały czas trzymamy rękę na pulsie zmieniającego się świata marketingu internetowego, to daje przewagę nam i naszym Klientom.

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach z zakresu marketingu cyfrowego: programowanie stron i sklepów www; pozycjonowanie w Google; reklama w sieci; pr online; womm; content marketing; copywriting; social media; projekty graficzne, fotografia reklamowa, produktowa, biznesowa; wirtualne spacery, zdjęcia panoramiczne 360° Google Business View; animacje, billboardy sponsorskie i filmy reklamowe. Zobacz nasze referencje

Bezpłatnie przeprowadzimy audyt Twojej strony internetowej.

Stworzymy stronę www opierając się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.

Poprawimy miejsce Twojej strony w rankingach wyszukiwarek internetowych.

Zadbamy o najlepszą efektywność reklamową Twojej firmy w sieci.

Zaintrygujemy Twojego potencjalnego klienta i zadbamy o dobry PR Twojej firmy.

Odświeżymy i poprowadzimy profil Twojej firmy na Facebook’u.

Zaprogramujemy dedykowane aplikacje mobilne dla Twojej firmy.

Stworzymy graficzną identyfikację firmową, która wzmocni wizerunek Twojej marki.

Napiszemy teksty na strony www, blogi, ulotki, które trafią w potrzeby odbiorcy.

Nagramy profesjonalne filmy reklamowe, spoty video i billboardy sponsorskie.

Wykonamy profesjonalne zdjęcia reklamowe, produktowe i biznesowe.

Zrealizujemy najwyższej jakości wirtualny spacer po wnętrzach firmy.