O nas

Profesjonaliści którym możesz zaufać – EVOS Kraków

Każdy projekt traktujemy indywidualnie – zapewniamy najwyższą jakość, unikalność wprowadzanych rozwiązań oraz kompleksowe wsparcie marketingowe.

Bardzo dobrze znamy rynek reklamy oraz specyfikę internetu, pracujemy z najlepszymi specjalistami w branży. Realizując usługi dla naszych Klientów robimy wszystko, aby uzyskać najlepszą jakość w optymalnej cenie. To gwarantuje, że każdy stworzony przez nas projekt jest kompleksowy, profesjonalny i odpowiadający potrzebom Twojej firmy.

W branży reklamowej jesteśmy od 2004 roku. Naszymi Klientami są najczęściej firmy z Krakowa i Małopolski, ale obsługujemy również firmy z Warszawy, Wrocławia, Katowic i innych miast Polski.

Specjalizujemy się w profesjonalnych rozwiązaniach marketingowych dla małych i średnich firm.

 

 

Wszystkie działania poprzedzamy wnikliwą analizą, następnie proponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

W EVOS oferujemy to, co jest najważniejsze, aby Twoja firma osiągnęła sukces, tj.:

Responsywne strony internetowe

Projektujemy strony www dostosowane do urządzeń mobilnych dla małych i średnich firm a także strony internetowe dla dużych podmiotów. Nasze strony posiadają panel administracji stroną www (CMS), który umożliwia samodzielne dokonywanie wszelkich aktualizacji (edycja treści, dodawanie zdjęć, plików pdf, itp.). W stronach www naszego autorstwa zapewniamy ciekawe projekty graficzne i intuicyjne menu. Projektujemy również sklepy internetowe i aplikacje mobilne Jeśli nie masz swojego serwera, możemy zapewnić hosting na naszych serwerach.

Skuteczne pozycjonowanie stron www

Pozycja Twojej strony w wyszukiwarkach nie jest przypadkiem. Powstawanie nowych stron konkurencyjnych firm, czy nieaktualizowanie Twojej witryny może spowodować spadek na dalsze miejsca w Google (i innych wyszukiwarkach), ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Nasi specjaliści zgodnie z zasadami etyki SEO i uwzględniając algorytmy wyszukiwarki Google podniosą wartość Twojej strony (Page Rank).

Dokonamy również szczegółowej analizy konkurencyjnych firm i przeprowadzimy audyt Twojej strony, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Nasi copywrighterzy przygotują/zredagują teksty na stronę www, które będą najbardziej optymalne pod kątem działania wyszukiwarek.

Możemy również zaplanować i przeprowadzić kampanię reklamową AdWords w Google – linki sponsorowane PPC (Pay Per Click). Reklama Twojej strony znajdzie się nad wynikami wyszukiwania lub z boku (z prawej strony) listy wyszukiwania. Przy AdWords’ach ponosisz jedynie koszt za efekt, który jest z góry ustalony, czyli np. kliknięcie w reklamę i tym samym wejście na Twoją stronę www.

PR online, marketing szeptany, content marketing

Tradycyjne formy reklamy są wypierane przez nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest marketing szeptany, który nie jest kojarzony z tradycyjna reklamą. Ogromna większość konsumentów ufa opiniom swoich znajomych. Wielu z nich szuka opinii o produktach czy usługach na forach internetowych czy grupach dyskusyjnych. Pomożemy Ci stworzyć pozytywny PR, dobry wizerunek Twojej firmy w tych miejscach, gdzie szukają Cię potencjalni Klienci.

Prowadzenie profili firmowych na Facebook’u, Google+, etc.

Serwisy społecznościowe (social media) to potężne medium w walce o klienta. Mogą być doskonałym sposobem na wzmocnienie wizerunku Twojej firmy. Swój profil firmowy na Facebook’u możesz założyć sam(a), lub możesz powierzyć to nam. Pamiętaj, rejestracja na Facebook’u jest darmowa. Specjalizujemy się w prowadzeniu profili firmowych na Facebook’u i tworzeniu pozytywnych relacji pomiędzy Twoimi fanami a Twoją firmą. Napisz do nas, specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną strategię reklamową w mediach społecznościowych.

Fotografie i filmy reklamowe

Specjalizujemy się w profesjonalnej fotografii. Oferujemy zdjęcia reklamowe, zdjęcia produktowe, biznesowe, zdjęcia wnętrz i wiele innych rodzajów fotografii. Możemy także przygotować wirtualny spacer, który umożliwi wirtualne odwiedzenie Twojej firmy.

Nagrywamy filmy i prezentacje reklamowe, które są nowoczesne i dynamiczne. Spoty reklamowe, promocyjne i szkoleniowe zrealizowane przez EVOS, możesz emitować w TV lub zamieścić na swojej stronie www, You Tube, Facebook’u i innych miejscach w sieci.

Jeśli możemy Ci pomóc, wyślij do nas zapytanie…

EVOS - Evolution Value Optimalization Sale

Rewolucje powstają szybko, istnieją krótko i upadają – postaw na: Ewolucję w działaniu Twojej firmy.
Postęp technologiczny oraz stale rosnąca konkurencja sprawiają, że każda firma musi co jakiś czas aktualizować i udoskonalać swoją formę przekazu, by nadal trafiać do grupy docelowej. Dzięki EVOS możesz w łatwy i ewolucyjny sposób poszerzyć możliwości biznesowe Twojej firmy. Chciałbyś stworzyć nowoczesną stronę internetową, poprawić pozycjonowanie, nagrać profesjonalny film reklamowy lub zrobić sesję fotograficzną? W EVOS mamy zespół profesjonalistów oraz sprzęt wysokiej klasy, by stworzyć dla Ciebie produkt najwyższej jakości.

 

Dzięki ewolucji, skutecznie i w prosty sposób poprawisz: Jakość komunikacji z klientami.
Wysoka jakość produktów jest obecnie niezbędna do osiągnięcia sukcesu rynkowego. W EVOS wiemy, że równie ważną kwestią jest skuteczny dialog z klientem. Dlatego też w oparciu o doświadczenie naszych ekspertów, stworzymy dla Ciebie owocną kampanię informacyjną. Przygotujemy analizę rynku, konkurencji, a przede wszystkim zadbamy o jakość komunikacji z klientami. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zapewnimy Ci unikalność wprowadzonych rozwiązań oraz kompleksowe wsparcie reklamowe i marketingowe.

 

Zwiększamy skuteczność przez: Optymalizację działań reklamowych i wizerunkowych.
Jeżeli działania reklamowe, które podejmowałeś dotąd, nie przyniosły Ci spodziewanych efektów, pomożemy Ci w doborze optymalnej drogi. Zadbamy o to, by zaproponowane przez nas rozwiązania były ewolucyjne, zarazem proste, a przede wszystkim skuteczne i w rozsądnej cenie.

 

Poprzez optymalizację działań zagwarantujemy Ci: Wzrost sprzedaży.
Optymalne działania reklamowe i wizerunkowe przekładają się na zwiększenie sprzedaży produktów i usług. W EVOS proponujemy skuteczne rozwiązania zwiększające efektywność prowadzonej przez Ciebie działalności, które znacząco wpłyną na wzrost sprzedaży Twoich towarów lub usług.

Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam

Dobry wizerunek w sieci

Strony internetowe tworzymy z przekonaniem, że kształtowanie i budowanie świadomości marki, ma ogromne znaczenie dla wizerunku Twojej firmy. Dzięki witrynie internetowej stworzonej przez nas, klient zapamięta Twoją firmę, produkt, usługę, jako najlepszą. W zależności od życzenia naszych Klientów do zarządzania stroną www projektujemy autorskie panele administracyjne lub wykorzystujemy bardziej uniwersalne rozwiązania, jak np.: WordPress

Wysokie pozycje w Google

Algorytm Google jest bardzo często aktualizowany, dzięki czemu wyszukiwarka jest coraz bardziej zaawansowana. Niektóre aktualizacje mogą istotnie wpływać na pozycje Twojej strony www, dlatego tak ważne jest, aby nieustannie je śledzić. Zgodnie z zasadami etyki SEO (Search Engine Optimization) i uwzględniając aktualne wytyczne Google wypozycjonujemy Twoją stronę www. Optymalizacja to działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (praca nad jej budową, strukturą, odpowiednimi tekstami, itd.), natomiast określenie pozycjonowanie odnosi się głównie do działań, które są wykonywane poza samą stroną www (linki odsyłające, indeksacja w katalogach internetowych itp.) Zrobimy to wszystko, aby podnieść wartość Twojej  strony w rankingu Google – niekwestionowanego lidera wyszukiwarek.

Word of mouth marketing

Marketing szeptany to świetny sposób, aby bezpośrednio dotrzeć do określonej przez Ciebie grupy docelowej. Najprostsze rozwiązania często są najbardziej skuteczne. Marketing szeptany nie jest postrzegany jako reklama i m.in. dlatego jest bardzo skuteczny. Inicjując rozmowy na forach i grupach dyskusyjnych, w subtelny sposób zbudujemy zainteresowanie wokół Twojej firmy. Marketing szeptany nazywany jest również „womm” – word of mouth marketing.

Spot reklamowy

Podstawą dobrego filmu jest dobry pomysł na film, dlatego tak ważny jest oryginalny scenariusz, który powinien uwzględniać Twoje oczekiwania. Na podstawie dobrego scenariusza zrealizujemy profesjonalny spot reklamowy. Współpracujemy z najlepszymi aktorkami, aktorami, lektorkami i lektorami w Polsce. Zaprezentujemy Twoją firmę w pozytywnym świetle, aby Klienci poznali jej wszystkie mocne strony. Kompleksowo zajmiemy się całą produkcją audio video.

Sesje zdjęciowe

Zapewniamy najwyższej jakości zdjęcia reklamowe, produktowe, biznesowe, które możesz wykorzystać w katalogach, plakatach czy na stronach www. Realizujemy sesje zdjęciowe w studiu w Krakowie lub w siedzibie naszych Klientów. Dysponujemy profesjonalnymi aparatami fotograficznymi i sprzętem fotograficznym najwyższej klasy. Posiadamy również obszerną bazą modelek (i modeli), które swoim wizerunkiem mogą uatrakcyjnić Twoje zdjęcia reklamowe.

Facebook

Stworzymy dla Twojej firmy fan page (profil firmowy) na Facebook’u, a następnie uzupełnimy go atrakcyjnymi grafikami, fotografiami i filmami reklamowymi. W interesujący sposób przedstawimy ofertę Twojej firmy. Pozyskamy nowych fanów (odbiorców), jednocześnie zachęcając Ich do interakcji. Wokół Twojej firmy zbudujemy na Facebook’u lojalną grupę fanów, którzy wzmocnią PR Twojej firmy w Internecie.

EWOLUCJA Twojej firmy

Dzięki EVOS możesz w sposób prosty i ewolucyjny zwiększyć możliwości biznesowe Twojej firmy. Potrzebujesz skutecznej kampanii reklamowej, chcesz odświeżyć system identyfikacji wizualnej swojej firmy, a może oczekujesz przygotowania efektywnej strategii funkcjonowania w sieci?

Najwyższa JAKOŚĆ

W EVOS wszystkie projekty traktujemy indywidualnie – zapewniamy najwyższą jakość, unikalność wprowadzanych rozwiązań oraz kompleksowe wsparcie reklamowe i marketingowe.

OPTYMALIZACJA działań

Naszym Klientom rekomendujemy rozwiązania ewolucyjne, proste i skuteczne. Przy każdym projekcie mamy niezmienny cel: skuteczne działania reklamowe w optymalnej cenie.

Wzrost SPRZEDAŻY

Optymalne działania reklamowe i wizerunkowe przekładają się na zwiększenie sprzedaży produktów i usług. W EVOS proponujemy kompleksowe i skuteczne rozwiązania zwiększające efektywność prowadzonej przez Ciebie działalności.