Referencje

CREO DESIGN

Od samego początku współpracy nasze kontakty są na najwyższym poziomie. Dbałość o szczegóły w każdym aspekcie świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Usługi wykonywane przez EVOS są gwarancją najwyższych standardów. Najwyższa jakość usług jest zawsze na pierwszym miejscu.

EVOS to najlepsi specjaliści! Wiedza na temat rynku reprezentowana przez EVOS wzbudza podziw. Daje to gwarancję dostępu do najbardziej konkurencyjnych i bardzo dobrych rozwiązań. EVOS idealnie identyfikuje potrzeby klienta. Właściwe podejście wywiera pozytywne wrażenie.

— Creo Design — Zbigniew Leśniak

KOCZOROWSKI

Polecamy EVOS wszystkim firmom, które szukają doświadczonej i efektywnej agencji reklamowej. Obecnie trudno znaleźć na rynku firmy, które wywiązują się z narzuconego terminu, a tym bardziej wykonują usługi przed czasem. Dlatego tak cenna jest dla nas współpraca z EVOS, są rzetelni, zawsze dotrzymują danego słowa. Tempo wykonania zleconych przez nas prac jest naprawdę imponujące.

Ponadto EVOS cechuje wręcz niesamowita efektywność. Od początku współpracy z EVOS jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszych wspólnych działań.

— Optyk Koczorowski — Paweł Koczorowski

DENTIST

Polecamy EVOS! Przy realizacji każdego naszego projektu zawsze możemy liczyć na najwyższe standardy współpracy i merytoryczne wsparcie. Otwarte podejście do klienta i imponująca wiedza na temat rynku sprawia, że współpraca z EVOS to prawdziwa przyjemność.

EVOS to profesjonalizm, lojalność i najwyższa jakość! Śmiało polecamy EVOS tym firmom, które szukają sprawdzonej i niezawodnej agencji marketingowej.

— NZOZ SPS Dentist — Dorota Basta-Krupa

ERIC STIPA

Współpraca z EVOS należy do bardzo udanych, z uwagi na bardzo wysoką jakość usług. Zaletą jest również troska o najlepszy w branży poziom świadczeń. EVOS to najlepsza agencja marketingowa z jaką przyszło nam pracować na przestrzeni wielu lat. O klasie EVOS świadczy imponująca ilość informacji o marketingu w sieci. Możemy śmiało potwierdzić, że w swojej specjalizacji przedstawiciele EVOS to wyjątkowi profesjonaliści.

Zaufanie nie zostało nadużyte w żadnym aspekcie. Uważam, że to kluczowa informacja dla tych, którzy jako klienci doceniają poczucie bezpieczeństwa.

Klient, który potrzebuje dodatkowych informacji może w każdej chwili zwrócić się o doradztwo do EVOS. Zawsze pomagają szybko i z uśmiechem na ustach.

— Salony Eric Stipa — Ewa Kurczab

SANTORINI

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z Firmą EVOS. Firma ta, wywiązała się ze zlecenia terminowo, solidnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem.

Profesjonalizm w każdym calu. Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu oraz to, że zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc.

W związku z powyższym pozostajemy w stałych kontaktach i z przyjemnością rekomendujemy wymienioną Firmę jako bardzo solidnego partnera i nie pozostaje nam nic innego jak polecić usługi firmy EVOS.

— Hotel Santorini — Łukasz Gwóźdź

DWL

Tym wszystkim, dla których liczy się cena usług reklamowych, śmiało polecam EVOS. Oferują bardzo dobre, skuteczne rozwiązania niejednokrotnie w cenach niższych niż konkurencja. Super jakość za normalną cenę to dewiza EVOS.

Plusem jest również kompleksowa oferta EVOS i szybkie terminy realizacji. Pakiety usług marketingowych, które mają w ofercie, są świetnie dopasowane do klienta.

— Drzwi DWL — Krzysztof Okrzesik