Social media

Prowadzimy profile firmowe na Facebook’u

Większość Polaków korzysta z mediów społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube. Wciąż numerem 1 jest Facebook, zrzeszający na świecie ponad 2 mld użytkowników. W naszym kraju obok Facebooka i YT użytkownicy chętnie korzystają również z Instagrama, Google+, Twittera. Potencjał jest ogromny, wciąż jednak niewykorzystany.

Pomożemy Twojej firmie zwiększyć efektywność przekazu za pośrednictwem social media. Prowadzimy profile firmowe już od 290 pln.

Oferujemy prowadzenie profilu firmowego w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Jeżeli Twoja firma nie ma jeszcze konta w social media, ustalimy grupę docelową (TG), aby wybrać najlepszy kanał komunikacji.

Nasi Klienci, najczęściej jako pierwszy wybierają profil na Facebook’u. Zadbamy o wygląd Twojego fanpage’a, opis oferty Twojej firmy, zbudujemy trwałe relacje z fanami.

Zajmiemy się kompleksowo założeniem i prowadzeniem profilu firmowego na Facebook’u.

Nasza współpraca na skróty:

Wybór oferty

Kontakt / umowa

Brief

Optymalizacja profilu

Prowadzenie fan page’a

Komunikacja z fanami

Zaufali nam

Tu są Twoi klienci

Aż 90% polskich internautów korzysta z social media. Każdego roku wzrasta liczba aktywnych użytkowników, którzy nie tylko przeglądają profile, lecz także komentują i udostępniają posty.

Efektywne media

Promocje, oferty specjalne, konkursy… pokażemy Ci najskuteczniejsze metody angażowania użytkowników w mediach społecznościowych.

Dzięki social media będziesz bliżej Twoich klientów.