Social media

Prowadzimy profile firmowe na Facebook’u

Większość Polaków korzysta z mediów społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube. Wciąż numerem 1 jest Facebook, zrzeszający na świecie ponad 2 mld użytkowników. W naszym kraju obok Facebooka i YT użytkownicy chętnie korzystają również z Instagrama, Google+, Twittera. Sprawdź, co będzie najlepsze dla Twojej firmy…

Oferujemy prowadzenie profilu firmowego w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Jeżeli Twoja firma nie ma jeszcze konta w social media, ustalimy grupę docelową (TG), aby wybrać najlepszy kanał komunikacji. Pomożemy Twojej firmie zwiększyć efektywność przekazu za pośrednictwem social media.

Nasi Klienci, najczęściej jako pierwszy wybierają profil na Facebook’u. Zadbamy o wygląd Twojego fanpage’a, opis oferty Twojej firmy, zbudujemy trwałe relacje z fanami. Zajmiemy się kompleksowo założeniem i prowadzeniem profilu firmowego na Facebook’u. Prowadzimy profile firmowe już od 290 pln.

Nasza współpraca na skróty

Wybór oferty

Kontakt / umowa

Brief

Optymalizacja profilu

Prowadzenie fan page’a

Komunikacja z fanami

Zaufali nam

Tu są Twoi klienci

Aż 90% polskich internautów korzysta z social media. Każdego roku wzrasta liczba aktywnych użytkowników, którzy nie tylko przeglądają profile, lecz także komentują i udostępniają posty.

Efektywne media

Promocje, oferty specjalne, konkursy… pokażemy Ci najskuteczniejsze metody angażowania użytkowników w mediach społecznościowych.

Dzięki social media będziesz bliżej Twoich klientów.