Kompleksowa obsługa fan page

Social Media to media społeczne, kanały komunikacyjne umożliwiające kontakty między internautami, w celach towarzyskich, a także, coraz częściej w celach biznesowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę social media, prowadzenie profili firmowych na Facebook’u, Instagramie i innych.

Najbardziej znane portale społecznościowe mają ogromny zasięg, wiele milionów użytkowników. Najbardziej popularne profile na serwisach społecznościowych mają po kilkaset tysięcy fanów. Bardzo wielu z nich spędza na danej platformie społecznościowej nawet kilka godzin dziennie. To ogromne zaplecze do promocji firmy – przemawia za tym imponujący zasięg i stosunkowo niski koszt.

prowadzenie profilu na facebooku kraków

Obsługa social media – krok po kroku

Oferujemy prowadzenie profilu firmowego w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Jeżeli Twoja firma nie ma jeszcze konta w social media, ustalimy grupę docelową (TG), aby wybrać najlepszy kanał komunikacji.

Swój profil firmowy możesz założyć sam(a), lub możesz powierzyć to nam. Pamiętaj, że rejestracja na Facebook’u (i innych social media) jest darmowa. Z przyjemnością pomożemy Ci zrobić pierwsze kroki w świecie mediów społecznościowych…

agencja marketingowa social media krakow

Prowadzenie profili firmowych i reklama

Specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu profili firmowych na Facebook’u oraz obsłudze kampanii reklamowych na Facebook’u, Instagramie, etc. Zrobimy to zgodnie z Twoimi wskazówkami, ale wykorzystując nasze doświadczenie.

Tworząc profil firmowy, w ciekawy sposób przedstawimy na nim Twoją ofertę, a także atrakcyjnimy go profesjonalnymi fotografiami i video. Wokół profilu czy fanpage Twojej firmy stworzymy autentyczną i lojalną grupę fanów Twojej marki. Zgromadzimy pozytywne i obiektywne opinie.

Zbudujemy bliskie relacje pomiędzy Twoją firmą, a jej potencjalnymi klientami, a także wzmocnimy i uzupełnimy przekaz poprzez odpowiednie działania PR Online. Zapewniamy profesjonalne prowadzenie profili firmowych social media oraz obsługę kampanii reklamowych.

Pamiętaj, że serwisy społecznościowe to potężne medium w walce o klienta, które są doskonałym sposobem na wzmocnienie pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

obsługa profili na facebooku social media kraków

Facebook na start

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w social media, proponujemy zacząć od Facebook’a. Zadbamy o wygląd Twojego fanpage’a, opis oferty Twojej firmy, a także zbudujemy trwałe relacje z fanami.

Zajmiemy się kompleksowo założeniem i prowadzeniem profilu firmowego na Facebook’u:
Stworzymy dla Ciebie/Twojej firmy profesjonalny profil firmowy (fan page) na Facebook’u
• W ciekawy sposób przedstawimy na nim ofertę Twojej firmy
Uatrakcyjnimy Twój fan page profesjonalnymi grafikami oraz fotografiami i filmami reklamowymi
• Wokół profilu Twojej firmy stworzymy lojalną grupę fanów/Klientów
Zgromadzimy na Facebook’u pozytywne opinie dot. Twojej firmy

W kolejnym kroku pomożemy Ci stworzyć profile Twojej firmy, np. na Instagramie, Google+, Twitterze…

obsługa social media kraków agencja interaktywna

Media społecznościowe w Polsce

Aż 90% polskich internautów korzysta z social media. Każdego roku wzrasta liczba aktywnych użytkowników, którzy nie tylko przeglądają profile, lecz także komentują i udostępniają posty.

Większość Polaków korzysta z mediów społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube. Wciąż numerem 1 jest Facebook, zrzeszający na świecie ponad 2 mld użytkowników. W naszym kraju obok Facebooka i YT użytkownicy chętnie korzystają również z Instagrama, Google+, Twittera.

Czy wiesz że rozkwit serwisów społecznościowych rozpoczął się dopiero pod koniec lat 90-tych XX wieku, a najwcześniejsze tego typu serwisy społecznościowe pojawiły się w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsze platformy społecznościowe powstały w Polsce dopiero po 2000 r., a za pierwszy portal społecznościowy można uznać fotkę.pl, która powstała 14 lutego 2001 r.

prowadzenie profili firmowych obsługa social media kraków

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy realizacji usługi social media:

KONTAKT

Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci w obsłudze profilu firmowego.

WYBÓR OFERTY

Uwzględniając Twoje oczekiwania, przedstawimy kilka opcji cenowych.

BRIEF

Na podstawie prostego briefu zaplanujemy efektywną strategię w social media.

OPTYMALIZACJA

Udoskonalimy Twój profil firmowy, aby max zwiększyć skuteczność działań.

FULL SERWIS

Zajmiemy się kompleksowo założeniem i prowadzeniem profilu na Facebook’u.

KOMUNIKACJA Z FANAMI

Wokół profilu Twojej firmy stworzymy lojalną grupę fanów i Klientów.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy nowoczesne i efektywne strategie marketingowe na najwyższym poziomie.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.