PR online, womm

Dbamy o dobry wizerunek firm w sieci

Efektywny PR online, marketing szeptany na forach dyskusyjnych i blogach to dyskretnie, ale sukcesywnie wzmacniany pozytywny wizerunek. To złożony proces polegający na nieustannym podnoszeniu rozpoznawalności marki Twojej firmy w sieci. Sprawdź, co możemy zaoferować dla wzmocnienia wizerunku Twojej firmy.

Stworzymy dla Twojej firmy indywidualny plan działań PR online, zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym pozytywna informacja o Twojej firmie dotrze do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Sieć internetowa ma olbrzymi potencjał reklamowy i promocyjny, dlatego coraz więcej właścicieli firm zwraca uwagę na opinie pojawiające się na forach, blogach, etc. Nasze działania będą jednocześnie zapleczem linków SEO, przez co strona www Twojej firmy będzie premiowana przez wyszukiwarki internetowe. Zadbamy o Twój PR w sieci już od 290 pln.

Nasza współpraca na skróty

Wybór oferty

Kontakt / umowa

Brief

Szybki start

PR online

Raport aktywności

Zaufali nam

Skuteczna strategia

Internet to najbardziej efektywne medium, wybierane przez tych reklamodawców, którzy oczekują najwyższej skuteczności kampanii reklamowych.

PR & WOMM

Public relations w internecie również jest określane jako PR online, E-PR, digital PR.

Efektywnym sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku w sieci jest marketing szeptany, marketing plotki, buzz marketing, który polega na wywoływaniu dyskusji wśród konsumentów na temat przedmiotu akcji marketingowej.

Kreowanie wizerunku

Pozytywny wizerunek w sieci jest coraz częściej świadomie budowany także przez małe i średnie firmy.

Świadomi przedsiębiorcy kontrolują kształtowanie opinii o firmie aby mieć większy wpływ na PR.