PR online, womm

Dbamy o dobry wizerunek firm w sieci

Sieć internetowa ma olbrzymi potencjał reklamowy i promocyjny, dlatego coraz więcej właścicieli firm zwraca uwagę na opinie pojawiające się na forach, blogach, etc.

PR online, marketing szeptany na forach dyskusyjnych i blogach to dyskretnie, ale stanowczo budowany pozytywny wizerunek w internecie. To dłuższy proces polegający na nieustannym wzmacnianiu świadomości marki Twojej firmy w sieci.

Stworzymy dla Twojej firmy indywidualny plan działań PR online, zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym pozytywna informacja o Twojej firmie dotrze do szerokiego grona potencjalnych klientów. Zadbamy o Twój PR w sieci już od 290 pln.

Nasze działania będą jednocześnie zapleczem linków SEO, przez co strona www Twojej firmy będzie premiowana przez wyszukiwarki internetowe.

Nasza współpraca w kilku krokach:

Wybór oferty

Kontakt / umowa

Brief

Szybki start

PR online

Raport aktywności

Zaufali nam

Skuteczna strategia

Internet to najbardziej efektywne medium, wybierane przez tych reklamodawców, którzy oczekują najwyższej skuteczności kampanii reklamowych.

PR & WOMM

Public relations w internecie również jest określane jako PR online, E-PR, digital PR.

Efektywnym sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku w sieci jest marketing szeptany, marketing plotki, buzz marketing, który polega na wywoływaniu dyskusji wśród konsumentów na temat przedmiotu akcji marketingowej.

Kreowanie wizerunku

Pozytywny wizerunek w sieci jest coraz częściej świadomie budowany także przez małe i średnie firmy.

Świadomi przedsiębiorcy kontrolują kształtowanie opinii o firmie aby mieć większy wpływ na PR.