Profesjonalna fotografia w Krakowie

Realizujemy sesje zdjęciowe, specjalizujemy się w fotografii reklamowej, produktowej, biznesowej. Zapewniamy fotoreportaże i usługi fotograficzne z zakresu business view Google – wirtualne spacery po wnętrzu firmy.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym i specjalistycznym oprogramowaniem, pozwalającym uzyskać najwyższy standard zdjęć.

Magiczne 5 sekund

Pierwsze dobre wrażenie można zrobić tylko raz! Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktowe i reklamowe, które znacząco zwiększają sprzedaż. Dobra fotografia pomaga w podejmowaniu szybkich decyzji zakupowych.

Oferta fotograficzna

Nie opisujemy zasad robienia dobrych zdjęć, tylko je robimy. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz profesjonalnych usług fotograficznych, m.in.:
fotografia reklamowa,
• fotografia produktowa,
fotografia biznesowa,
• fotografia panoramiczna,
business view Google,
• fotoreportaż,
• etc.

Robimy zdjęcia, które sprzedają. Profesjonalna fotografia zmniejsza dystans między sprzedawcą i klientem. Kupujący może być bliżej firmy, produktu, usługi. Dzięki dobrze wykonanym zdjęciom może zobaczyć to wszystko, czego nie jest w stanie przekazać nawet najlepszy tekst.

Siła fotografii

Jeden obraz wyraża więcej niż 1000 słów, jest łatwiej przyswajalny przez odbiorcę niż długi tekst. Obrazy szybciej zapadają w pamięć, przyciągają uwagę, pobudzają wyobraźnię.

Zdjęcia reklamowe

Fotografia reklamowa to wysokogatunkowe zdjęcia do plakatów, folderów, broszur reklamowych, ulotek reklamowych, katalogów, a także fotografie na strony www, serwisy firmowe, galerie zdjęć, fotografie do wykorzystania w social media – na profilach w portalach społecznościowych, itp.

Zdjęcia produktowe

Fotografia produktowa to bardzo dobre jakościowo zdjęcia produktów firmowych na strony internetowe, do katalogów branżowych, sprzedażowych czy do sklepów internetowych.

Zdjęcia biznesowe

Fotografia biznesowa to najczęściej osoby w strojach oficjalnych (firmowych, biurowych, itp.) w miejscu pracy (biuro, hala produkcyjna, itp.). Zdjęcia osób podkreślające profesjonalizm zwiększają ich wiarygodność w oczach klientów i partnerów biznesowych.

Google Business View 360°

Oferujemy zdjęcia panoramiczne. Nasz fotograf posiada REKOMENDACJE GOOGLE. Został wybrany przez Google – tylko rekomendowany fotograf Google może wykonać zdjęcia firmowe Google Business View 360°

Fotoreportaż

Fotoreportaż to profesjonalne fotografie dla prasy, PR i marketingu wizerunkowego.

Zdjęcia testowe

Jeśli masz takie życzenie i chcesz wcześniej sprawdzić jakość naszych usług, możemy zrobić zdjęcia testowe Twoich produktów. Zdjęcia testowe są bezpłatne jeśli rozpoczniesz współpracę z naszą firmą.

Zapewniamy nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt fotograficzny a także komputerowy wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem, dzięki którym możemy dostarczać naszym klientom fotografie w najwyższej jakości dostępnej na rynku.

Baza Modelek i Modeli oraz bank twarzy zawierające tysiące oryginalnych zdjęć modelek i modeli, o różnych profilach, wykonanych przez profesjonalnych fotografów. Posiadamy szerokie kontakty wśród modelek, modeli, aktorek, aktorów… Współpracujemy również z dużymi agencjami modelek. Jeśli poszukujesz fotogenicznych osób, które swoim udziałem w sesji zdjęciowej mają uatrakcyjnić Twoje zdjęcia do katalogu, na stronę www, plakat, billboard, etc., napisz do nas.

Kompleksowo zorganizujemy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową w dowolnym miejscu. Najczęściej pracujemy w Krakowie – Małopolsce, ale na życzenie naszych Klientów realizujemy również sesje zdjęciowe w innych miastach Polski.

Dysponujemy obszerną bazą zdjęć. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć reklamowych, produktowych, biznesowych naszego autorstwa, wejdź na stronę www.halofoto.pl, która poświęcona jest wyłącznie profesjonalnej fotografii.

Z naszego archiwum fotografii wybierzemy dla Ciebie zdjęcia o dowolnej tematyce. Powyższe fotografie będą mogły być wykorzystywane do skutecznej polityki marketingowej Twojej firmy. Możemy również odnaleźć i zakupić dla Ciebie zdjęcie reklamowe w dowolnym banku fotografii, takich jak: iStockphoto, Shutterstock, Fotolia, itp. Skorzystaj z naszego doświadczenia i naszych rabatów.

Fotografia cyfrowa digital photography ma szerokie możliwości obróbki, prezentacji i archiwizacji zdjęć. Zdjęcia wykonane aparatem analogowym mogą dawać lepsze efekty kolorystyczne i można je efektywniej powiększać. Na życzenie naszych Klientów możemy połączyć zalety fotografii cyfrowej i analogowej.

Czy wiesz, że rok 1839 uznaje się za datę wynalezienia fotografii, ale pierwsze zdjęcie wykonano prawdopodobnie już w 1826 r.

Pierwowzorem aparatu fotograficznego była camera obscura. Jej początków można doszukiwać się jeszcze w Starożytnej Grecji. Ale ze względu na jej cechy (m.in. delikatne kontrasty, miękkość), bywa, że do dziś wykorzystywana jest do robienia zdjęć artystycznych.

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy realizacji sesji zdjęciowej:

KONTAKT

Napisz do nas, zrealizujemy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową.

WYBÓR OFERTY

Wsłuchując się w Twoje oczekiwania, przedstawimy kilka opcji cenowych.

SESJA ZDJĘCIOWA

Zrobimy dla Twojej firmy zdjęcia reklamowe, produktowe, biznesowe i inne.

OBRÓBKA FOTOGRAFICZNA

Aby uzyskać najlepszy efekt, zdjęcia poddamy obróbce fotograficznej.

EW. UWAGI

Przedstawimy Ci obrobione fotografie do akceptacji lub ew. poprawek.

FINALNE ZDJĘCIA

Po uzyskaniu Twojej końcowej akceptacji prześlemy finalne pliki.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy nowoczesne i efektywne strategie marketingowe na najwyższym poziomie.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.