Video reklamowe w Krakowie

Nagrywamy profesjonalne filmy reklamowe, korporacyjne, szkoleniowe, spoty audio video i billboardy sponsorskie. Tworzymy animacje i prezentacje filmowe. Oferujemy niestandardowe formy reklamy video w atrakcyjnych cenach, dzięki którym nasi Klienci wyróżniają się na tle konkurencji.

Gwarantujemy kreatywne pomysły, wieloletnie doświadczenie oraz szybkie terminy realizacji.

Jeżeli stale poszukujesz nowych form reklamy, to dobrze trafiłeś. Stworzymy dla Twojej firmy profesjonalne, najwyższej jakości filmy reklamowe, animacje lub prezentacje. Będą one stanowić doskonałe uzupełnienie promocji Twojej firmy.

Zrealizujemy video każdego typu, np.:
film reklamowy,
• film promocyjny,
spot reklamowy,
• billboard sponsorski,
reportaż filmowy,
• reklama telewizyjna,
reklama internetowa,
• film viral,
film szkoleniowy,
• film korporacyjny,
animacja,
• etc.

Dobre spoty i filmy reklamowe

Zapewniamy spoty reklamowe, które mogą być emitowane stacjach telewizyjnych, jak również tworzymy filmy reklamowe w Krakowie, które są także wykorzystywane w internecie.

Nasi operatorzy i montażyści, wykorzystując nowoczesny sprzęt stworzą dla Twojej firmy video reklamowe w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Filmy reklamowe dla małych firm

Tworzymy billboardy sponsorskie i filmy reklamowe dla małych lokalnych firm, małych zakładów produkcyjnych a także dla dużych korporacji, które są emitowane w stacjach telewizyjnych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim a także wykorzystywane na stronach www, YouTube czy Facebooku.

Nagrywamy i montujemy spoty reklamowe dla firm usługowych, produkcyjnych, dla hoteli, developerów, restauracji, pubów, etc. które mogą być wykorzystywane z dźwiękiem lub bez ścieżki audio na stronach www, social media, telebimach, telewizji w pojazdach komunikacji miejskiej, itp.

Scenariusz filmowy

Zajmiemy się kompleksowo produkcją Twojego filmu reklamowego.

Możesz powierzyć nam również napisanie scenariusza. Przygotujemy profesjonalny scenariusz wraz ze szczegółowym opisem obrazu i dźwięku spełniający Twoje oczekiwania.

video marketing filmy dla firm kraków

Filmy reklamowe w doskonałej jakości

Tworzenie scenariuszy, planowanie i realizacje produkcji filmowych a następnie ich montaż to nasza pasja.

Nasze zamiłowanie do pracy ma odzwierciedlenie w nagrywanych przez nas materiałach. Przekonasz się o tym, oglądając przykładowe produkcje a tym bardziej, gdy już nagramy i zmontujemy film video w najwyższej jakości specjalnie dla Ciebie.

Nasz zespół to profesjonaliści z pasją (copywriterzy, operatorzy, montażyści, etc.). Przy pomocy nowoczesnych kamer i aparatów fotograficznych, stworzymy dla Ciebie nietuzinkowy film w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

filmy reklamowe kraków hotel

Video na www

Nagrane przez nas video reklamowe można umieścić na stronie www Twojej firmy jako wzbogacenie kampanii promocyjnej wyrobów lub usług. Możemy również zamieścić nagrane filmy na portalach YouTube, Facebook lub Vimeo.

Filmy zrealizowane przez EVOS przedstawią Twoją firmę w oryginalny i niepowtarzalny sposób. Billboardy sponsorskie, spoty, filmy i animacje reklamowe nagrywamy w jakości Full HD 1080p lub wyższej.

W EVOS wiemy dokładnie, gdzie ustawić aparat, kamerę aby uzyskać ciekawe i niebanalne nagranie video. Wiemy, że aparat lub kamera to tylko narzędzie. W naszych rękach jednak potrafi ono stworzyć fotografie, film video, które będą swoistym „dziełem nowoczesnej sztuki”.

Viral film

Film viral to film wirusowy (ale w dobrym tego słowa znaczeniu), przeznaczony do udostępnienia w internecie. W zabawny, intrygujący sposób przedstawia produkt czy usługę firmy a następnie jest rozsyłany, udostępniany dalej.

Video to narzędzie wykorzystywane często w marketingu wirusowym. Intrygujący filmik przekazywany przez internautów szybko rozpowszechnia się po wirtualnym świecie, docierając do kolejnych użytkowników.

Dzięki luźnej, często zabawnej formie produkty zamieszczone w materiale video są zapamiętywane lepiej niż podczas emisji tradycyjnej reklamy.

Wykorzystując dobre pomysły stworzymy dla Twojej firmy film przeznaczony do udostępniania w internecie. W zabawny i intrygujący sposób, operując najnowszymi technologiami, dowcipnymi scenkami i ciekawą animacją, przedstawimy Twój produkt czy usługę. Film ten, w ramach marketingu szeptanego, będzie się samoistnie rozpowszechniał, rozsyłany przez osoby, które zaciekawił.

Film korporacyjny

W oparciu o doświadczenie biznesowe i marketingowe, przy pomocy profesjonalnej, rozbudowanej prezentacji wizualnej zaprezentujemy Twoją firmę, jej produkty i usługi, przygotujemy filmy z konferencji, filmy instruktażowe czy filmy na potrzeby szkoleń.

Film szkoleniowy

Profesjonalnie nagrywamy szkolenia, seminaria, a także długie wywiady oraz krótkie wypowiedzi (tzw. setki). Setka filmowa – tak potocznie nazywa się w telewizji wywiady reporterskie, jest to realizacja obrazu i dźwięku, jakości emisyjnej w trakcie realizacji zdjęć na planie filmowym.

filmy reklamowe kraków modelka greenbox

Greenbox

Mamy do dyspozycji profesjonalne studio filmowe w Krakowie wyposażone w greenbox, umożliwiające podczas technicznej obróbki obrazu, zamianę tła w jednolitym kolorze zielonym (greenbox) na dowolny obraz (np. biuro, wnętrza domu, etc.).

Efektywne filmy reklamowe

Reklama video wywołuje duże zainteresowanie i wzbudza emocje. Coraz więcej użytkowników deklaruje, że na ich decyzję zakupową wpływa obecność filmu reklamowego.

Filmy reklamowe mocniej angażują odbiorcę niż teksty, czy nawet fotografie, ponieważ bodźce wzrokowe są najmocniejsze, przekaz w filmie reklamowym najlepiej zapada w pamięć.

Ruchomy obraz ułatwia pozytywny odbiór, umiejętnie zrealizowane video nadaje marce ludzką twarz. Dzięki temu rośnie zaufanie klientów i sympatia do firmy, a to z kolei przekłada się na większą rozpoznawalność marki i wzrost zysków.

Animacje

Filmy animowane 2d i 3d naszego autorstwa są wykorzystywane w telewizyjnych kampaniach reklamowych, w kinie, internecie i innych mediach.

Lektor, lektorka

Współpracujemy z najlepszymi lektorami i lektorkami w Polsce, których możesz znać z programów telewizyjnych i radiowych. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie głosy do Twojego filmu.

Modelki i aktorzy

Na specjalne życzenie naszych Klientów zapewniamy również profesjonale modelki, modeli jak również aktorki i aktorów, którzy mogą wystąpić w realizowanych przez nas filmach reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych, etc.

Skuteczny marketing video dla firm

Co zyskujesz powierzając nam nagranie filmu reklamowego, stworzenie animacji lub prezentacji Twojej firmy?

Wyprodukowane przez nas filmy, animacje i prezentacje reklamowe są nowoczesne, dynamiczne i skuteczne. Nasze produkcje pozwolą na wzbogacenie oferty Twojej firmy dostępnej na stronie internetowej czy innych mediach (telewizja, kino, etc.).

Materiały video naszego autorstwa są przystępne cenowo i atrakcyjne, budują pozytywny wizerunek i zaufanie, podkreślają prestiż firmy.

filmy reklamowe kraków modelka studio

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy nagrania video:

KONTAKT

Napisz do nas, z przyjemnością nagramy dla Ciebie profesjonalny film.

WYBÓR OFERTY

Wsłuchując się w Twoje oczekiwania, przedstawimy kilka opcji cenowych.

NAGRANIE MATERIAŁU

Nagramy dla Twojej firmy video reklamowe, film korporacyjny, i inne.

MONTAŻ FILMU

Aby uzyskać najlepszy efekt, nagranie video poddamy profesjonalnej obróbce.

EW. UWAGI

Przedstawimy Ci zmontowany film do akceptacji lub ew. poprawek.

FINALNE VIDEO

Po uzyskaniu Twojej końcowej akceptacji prześlemy finalny plik video.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów nagrywamy nowoczesne filmy, spoty reklamowe w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.