Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Większość osób poszukujących produktów lub usług, korzysta z wyszukiwarek internetowych, w tym aż 97% wybiera Google. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych SEM SEO to dziś wręcz obowiązek, jeśli chcesz osiągnąć wysoką pozycję strony w Google.

Im wyższa pozycja Twojej strony wyszukiwarkach (np. w Google), tym większa szansa na dostrzeżenie oferty Twojej firmy przez potencjalnych klientów. Odpowiednie pozycjonowanie strony www odgrywa kluczową rolę w wyborze firmy przez użytkownika.

Pozycjonowanie strony zgodne z wytycznymi Google jest kluczem do osiągania wysokich pozycji. Ułatwiamy naszym klientom dotarcie do szerokiego grona odbiorców, dostosowując strony internetowe wg aktualnych wymagań wyszukiwarek.

Wypracowaliśmy dwie niezawodne metody uzyskiwania topowych pozycji w Google – pozycjonowanie organiczne stron internetowych oraz linki sponsorowane, czyli Google Ads. Gwarantujemy szybkie efekty w bardzo atrakcyjnej cenie.

pozycjonowanie seo stron www kraków

Bezpłatny audyt strony www

Zanim wspólnie z nami rozpoczniesz zdobywanie czołowych miejsc w Google, przeprowadzimy bezpłatny audyt Twojej strony internetowej, co pozwoli poznać jej mocne i słabe strony, wyróżnić te obszary, które wymagają zmian.

Bez dodatkowych opłat sprawdzimy Twoją stronę internetową. Po szczegółowej kontroli i wyeliminowaniu ew. błędów zoptymalizujemy ustawienia strony www (meta dane, podstawowe ustawienia strony, itd.) i dopiero wówczas zajmiemy się właściwym pozycjonowaniem strony www.

TOP 10 w Google

Wyszukiwarka Google jest niekwestionowanym liderem wśród wyszukiwarek internetowych na świecie. Google to również najbardziej popularna wyszukiwarka w Polsce.

Im Twoja strona www uzyskuje wyższe pozycje w Google, tym większa szansa, że Klienci odnajdą Twoją ofertę.

Wpisując wybrane słowa kluczowe (frazy) otrzymujemy listę wyników organicznych, proponowanych stron (linków) do odwiedzenia.

Wszystkie wyniki są wyświetlane najczęściej po 10 linków na jednej stronie – TOP 10 w Google. Większość użytkowników ogranicza się w swoich poszukiwaniach do pierwszej strony (TOP 10 Google), dlatego tak bardzo ważne jest, aby Twoja strona internetowa była odpowiednio zoptymalizowana i pozycjonowana zgodnie z wytycznymi Google.

pozycjonowanie stron internetowych kraków

Pozycjonowanie stron internetowych SEM

Zajmujemy się marketingiem w wyszukiwarkach SEM – Search Engine Marketing – co w skrócie możemy określić jako połączenie pozycjonowania organicznego strony www oraz płatnej reklamy (Google Ads).

Nawet najbardziej profesjonalna strona www bez odpowiedniej pozycji w rankingach wyszukiwarek jest niewiele warta. Ogromna konkurencja sprawia, iż coraz trudniej jest przebić się na pierwsze pozycje. W większości przypadków klienci trafiają na określoną witrynę www używając wyszukiwarek internetowych. A zdecydowana większość z nich w przeglądaniu ogranicza się do pierwszej lub drugiej strony wyników wyszukiwania Google.

Wniosek jest prosty – im wyższa pozycja Twojej strony w Google, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś zapozna się z Twoją ofertą. Dlatego też marketing w wyszukiwarkach SEM (Search Engine Marketing) odgrywa tak dużą rolę.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i przede wszystkim kompleksowe działania zgodne z wytycznymi Google, co gwarantuje sukcesywny wzrost pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach.

Nie pozwolimy utonąć Twojej stronie w bezkresnym morzu internetu. Zdobędziemy wysokie pozycje w wyszukiwarkach przez:
• pozycjonowanie organiczne strony internetowej
• płatne linki w Google (Google Ads)

seo pozycjonowanie stron kraków

Pozycjonowanie stron internetowych SEO

Pozycjonowanie z EVOS to najlepsze pozycje w wyszukiwarce. Zawsze pracujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google. Nie stosujemy zabronionych przez Google technik pozycjonowania stron www, podczas całego okresu naszej współpracy Twoja strona jest bezpieczna – nie jest narażona na ew. kary ze strony Google.

Pozycjonowanie organiczne strony www czyli SEO (Search Engine Optimization) polega na tym, aby dzięki zastosowaniu odpowiednich fraz i słów kluczowych oraz optymalizacji strony www, umieścić ją w czołówce wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki.

Pozycja strony w rankingu nie jest przypadkiem. To cały mechanizm nieustannie prowadzonych działań powodujący utrzymywanie się na wysokiej pozycji. Powstawanie nowych stron konkurencyjnych firm, czy nieaktualizowanie witryny może spowodować spadek na dalsze miejsca.

Nasi specjaliści zgodnie z zasadami etyki SEO i uwzględniając algorytmy wyszukiwarki Google zajmą się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej w naturalny sposób.

Podniesiemy wartość Twojej strony w rankingu Google – niekwestionowanego lidera wyszukiwarek. Dokonamy również szczegółowej analizy Twojej konkurencji. Znajdziemy najbardziej efektywne słowa kluczowe i frazy oraz usuniemy ew. błędy w kodzie strony www. Zaproponujemy Ci specjalnie zredagowane teksty, które będą najbardziej optymalne pod kątem działania wyszukiwarek.

Opierając się na aktualnych wytycznych Google, sprawimy, że pozycja Twojej strony internetowej w rankingu Google będzie najlepsza z możliwych.

tworzenie stron internetowych kraków dla firm

Od SEO do zaufania

Dobrze pozycjonowana strona www jest częściej odwiedzana. Im więcej na stronie aktualności, wartościowych treści, porad i artykułów eksperckich, tym większe zaufanie klientów do Twojej marki.

Dobre SEO to zysk

Im lepiej pozycjonowana strona internetowa tym wyższa pozycja w wyszukiwarkach i oczywiście więcej użytkowników odwiedzających Twoją stronę www. Każdy nowy użytkownik to duża szansa na kolejnego klienta i tym samym na większy zysk.

On-site & Of-site

Dominuje rozróżnienie między optymalizacją a pozycjonowaniem strony internetowej. Pozycjonowanie strony SEO – Search Engine Optimization – to:

1. Optymalizacja strony www

(działania on-site), czyli wszelkie działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej. Optymalizacja to praca nad jej budową, strukturą, odpowiednimi tekstami, etc. 

2. Pozycjonowanie strony www

(działania of-site), wzmacnianie strony w sieci, czyli wszelkie działania wykonywane poza samą stroną www. Pozycjonowanie strony internetowej to linki odsyłające, indeksacja w katalogach internetowych, itp.

SEO w Google

Otrzymasz kompleksowe wsparcie profesjonalnych pozycjonerów. Sprawimy, że Twoja dobrze stworzona, zoptymalizowana i pozycjonowana strona internetowa „wpadnie w oko” wyszukiwarce Google.

Pamiętaj, że im bardziej popularna jest dana fraza (słowo kluczowe), tym trudniej uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. W takim przypadku, pozycjonowanie strony www zgodnie z wytycznymi Google, może być droższe a czas oczekiwania na efekty dłuższy.

Pozycjonowanie stron internetowych PPC

Linki sponsorowane (Google Ads) czyli reklama tekstowa w wyszukiwarce Google. Jednym ze sposobów osiągnięcia wysokiej pozycji w rankingu są linki sponsorowane PPC (Pay Per Click). Linki sponsorowane (Google Ads), reklamy mogą pojawiać się powyżej lub poniżej wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Mogą również pojawiać się powyżej, poniżej lub obok wyników wyszukiwania w Google Play, Zakupach Google i Mapach Google, w tym również w aplikacji Mapy Google.

Linki sponsorowane w Google

Decydując się na linki sponsorowane możesz mieć pewność, że Twoja reklama będzie wyświetlana obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych. Jest to taka forma reklamy, w której ponosisz koszt jedynie za ustalony z góry efekt, czyli np. kliknięcie w reklamę i tym samym wejście na Twoją stronę www. Aby to osiągnąć, nasi doświadczeni specjaliści stworzą dla Twojej firmy odpowiednią strategię kampanii.

Zoptymalizujemy stawki CPC (stawka za kliknięcie) oraz dzienny budżet, uwzględniając koszty, jakie możesz ponieść, aby były jak najbardziej efektywne. Przygotujemy Ci także raporty z naszych działań. Pełny

Google Ads – cena

Nie można z góry, dokładnie określić ceny za „klik” reklamy Google Ads. Ale możemy precyzyjnie zaplanować budżet (np. dzienny, miesięczny, itd.), na Twoją kampanię reklamową, którego nie przekroczymy. Aby zmieścić się w całościowym budżecie i osiągnąć cele Twojej firmy, będziemy na bieżąco monitorować kampanię, jednocześnie optymalizując stawki i pozycje Twojej reklamy w Google.

Google Display Network

Dzięki sieci reklamowej GDN (Google Dispaly Network) można efektywnie dotrzeć do osób przeglądających swoje ulubione strony, pokazujących znajomemu film w YouTube, sprawdzających gmaila lub korzystających z urządzeń mobilnych i aplikacji. Poza tekstami reklamowymi, można również wykorzystywać reklamy graficzne.

Jedną z form kampanii reklamowych w ramach GDN jest remarketing. Możemy go zastosować również w przypadku Twojej firmy. Remarketing polega na tym, że Twoje reklamy będą pokazywały się w różnych witrynach www sieci partnerskiej Google (Google Display Network) tym osobom, które już wcześniej były na Twojej stronie, ale nie dokonały zakupu.

skuteczne pozycjonowanie stron kraków

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy pozycjonowania strony www:

KONTAKT

Napisz do nas, pomożemy Ci zdobyć wysokie pozycje strony w Google.

WYBÓR OFERTY

Opierając się na Twoich oczekiwaniach, przedstawimy kilka opcji cenowych.

AUDYT

Bezpłatnie przeprowadzimy szczegółowy audyt strony internetowej.

OPTYMALIZACJA

Udoskonalimy Twoją stronę, aby max zwiększyć skuteczność pozycjonowania.

POZYCJONOWANIE

Rozpoczniemy skuteczne pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Google.

RAPORTOWANIE EFEKTÓW

Sporządzimy raporty, które będą ukazywać efekty naszej pracy.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych www zgodnie z wytycznymi Google.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.