Efektywne pozycjonowanie stron www

Większość osób poszukujących produktów lub usług, korzysta z wyszukiwarek internetowych, w tym aż 97% wybiera Google. Wysoka pozycja strony w Google odgrywa kluczową rolę w wyborze firmy przez użytkownika.

Im wyższa pozycja Twojej strony wyszukiwarkach (np. w Google), tym większa szansa na dostrzeżenie oferty Twojej firmy przez potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie zgodne z wytycznymi Google jest kluczem do osiągania wysokich pozycji. Ułatwiamy naszym klientom dotarcie do szerokiego grona odbiorców, dostosowując strony internetowe wg aktualnych wymagań wyszukiwarek.

Wypracowaliśmy dwie niezawodne metody uzyskiwania topowych pozycji w Google – pozycjonowanie organiczne oraz linki sponsorowane, czyli Google Ads. Gwarantujemy szybkie efekty w bardzo atrakcyjnej cenie.

Bezpłatny audyt www

Zanim wspólnie z nami rozpoczniesz zdobywanie czołowych miejsc w Google, przeprowadzimy bezpłatny audyt Twojej strony internetowej, co pozwoli poznać jej mocne i słabe strony, wyróżnić te obszary, które wymagają zmian.

Bez dodatkowych opłat sprawdzimy Twoją stronę internetową. Po szczegółowej kontroli i wyeliminowaniu ew. błędów zoptymalizujemy ustawienia strony www (meta dane, podstawowe ustawienia strony, itd.) i dopiero wówczas zajmiemy się pozycjonowaniem.

TOP 10 w Google

Wyszukiwarka Google jest niekwestionowanym liderem wśród wyszukiwarek internetowych na świecie. To również najbardziej popularna wyszukiwarka w Polsce.

Im Twoja strona www uzyskuje wyższe pozycje w Google, tym większa szansa, że Klienci odnajdą właśnie Twoją ofertę. Wpisując wybrane słowa kluczowe (frazy) otrzymujemy listę wyników organicznych, proponowanych stron (linków) do odwiedzenia.

Wszystkie wyniki są wyświetlane najczęściej po 10 linków na jednej stronie – TOP 10 w Google. Większość użytkowników ogranicza się w swoich poszukiwaniach do pierwszej strony (TOP 10 Google), dlatego tak bardzo ważne jest, aby Twoja strona była odpowiednio zoptymalizowana i pozycjonowana zgodnie z wytycznymi Google.

SEM (Search Engine Marketing)

Zajmujemy się marketingiem w wyszukiwarkach – Search Engine Marketing – co w skrócie możemy określić jako połączenie pozycjonowania organicznego oraz płatnej reklamy.

Nawet najbardziej profesjonalna strona www bez odpowiedniej pozycji w rankingach wyszukiwarek jest niewiele warta. Ogromna konkurencja sprawia, iż coraz trudniej jest przebić się na pierwsze pozycje. W większości przypadków klienci trafiają na określoną witrynę www używając wyszukiwarek internetowych. A zdecydowana większość z nich w przeglądaniu ogranicza się do pierwszej lub drugiej strony wyników wyszukiwania Google.

Wniosek jest prosty – im wyższa pozycja Twojej strony w Google, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś zapozna się z Twoją ofertą. Dlatego też marketing w wyszukiwarkach SEM (Search Engine Marketing) odgrywa tak dużą rolę.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i przede wszystkim kompleksowe działania zgodne z wytycznymi Google, co gwarantuje sukcesywny wzrost pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach.

Nie pozwolimy utonąć Twojej stronie w bezkresnym morzu internetu. Zdobędziemy wysokie pozycje w wyszukiwarkach przez:
• pozycjonowanie organiczne
• płatne linki w Google

SEO (Search Engine Optimization)

Pozycjonowanie z EVOS to najlepsze pozycje w wyszukiwarce. Zawsze pracujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google. Nie stosujemy zabronionych przez Google technik pozycjonowania, podczas całego okresu naszej współpracy Twoja strona jest bezpieczna – nie jest narażona na ew. kary ze strony Google.

Pozycjonowanie organiczne czyli SEO (Search Engine Optimization) polega na tym, aby dzięki zastosowaniu odpowiednich fraz i słów kluczowych oraz optymalizacji strony www, umieścić ją w czołówce wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki.

Pozycja strony w rankingu nie jest przypadkiem. To cały mechanizm nieustannie prowadzonych działań powodujący utrzymywanie się na wysokiej pozycji. Powstawanie nowych stron konkurencyjnych firm, czy nieaktualizowanie witryny może spowodować spadek na dalsze miejsca.

Nasi specjaliści zgodnie z zasadami etyki SEO i uwzględniając algorytmy wyszukiwarki Google wypozycjonują Twoją stronę w naturalny sposób.

Podniesiemy wartość Twojej strony w rankingu Google – niekwestionowanego lidera wyszukiwarek. Dokonamy również szczegółowej analizy Twojej konkurencji. Znajdziemy najbardziej efektywne słowa kluczowe i frazy oraz usuniemy ew. błędy w kodzie witryny. Zaproponujemy Ci specjalnie zredagowane teksty, które będą najbardziej optymalne pod kątem działania wyszukiwarek.

Zespół profesjonalistów z EVOS, opierając się na aktualnych wytycznych Google, sprawi, iż pozycja Twojej strony www w rankingu będzie najlepsza z możliwych.

SEO = większy zysk

Im wyższa pozycja w wyszukiwarkach, tym więcej użytkowników odwiedza Twoją stronę www. Każdy użytkownik to duża szansa na kolejnego klienta i tym samym na większy zysk.

Od SEO do zaufania

Dobrze wypozycjonowana strona www jest częściej odwiedzana przez użytkowników. Im więcej na stronie aktualności, wartościowych treści i artykułów eksperckich, tym większe zaufanie klientów.

On-site & Of-site

Pozycjonowanie SEO – Search Engine Optimization – to optymalizacja strony www (działania on-site) oraz sukcesywne wzmacnianie strony w sieci (działania of-site). Otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie profesjonalnych pozycjonerów, którzy sprawią, że Twoja strona www „wpadnie w oko” wyszukiwarce Google.

PageRank

W SEO, dominuje rozróżnienie między pozycjonowaniem, a optymalizacją stron. Pierwsze działania są wykonywane poza samą stroną www (linki odsyłające, indeksacja w katalogach internetowych itp.). Optymalizacja natomiast oznacza działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (praca nad jej budową, strukturą, odpowiednimi tekstami).

Im bardziej popularna jest dana fraza (słowo kluczowe), tym trudniej uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. W takim przypadku koszty są wyższe a czas oczekiwania na efekty dłuższy.

PageRank – to wg algorytmu Google wartość i jakość Twojej strony internetowej.

PPC (Pay Per Click)

Linki sponsorowane (Google Ads) czyli reklama tekstowa w wyszukiwarce Google. Jednym ze sposobów osiągnięcia wysokiej pozycji w rankingu są linki sponsorowane PPC (Pay Per Click). Linki sponsorowane (Google Ads), reklamy mogą pojawiać się powyżej lub poniżej wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Mogą również pojawiać się powyżej, poniżej lub obok wyników wyszukiwania w Google Play, Zakupach Google i Mapach Google, w tym również w aplikacji Mapy Google.

Linki sponsorowane w Google

Decydując się na linki sponsorowane możesz mieć pewność, że Twoja reklama będzie wyświetlana obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych. Jest to taka forma reklamy, w której ponosisz koszt jedynie za ustalony z góry efekt, czyli np. kliknięcie w reklamę i tym samym wejście na Twoją stronę www. Aby to osiągnąć, nasi doświadczeni specjaliści stworzą dla Twojej firmy odpowiednią strategię kampanii.

Zoptymalizujemy stawki CPC (stawka za kliknięcie) oraz dzienny budżet, uwzględniając koszty, jakie możesz ponieść, aby były jak najbardziej efektywne. Przygotujemy Ci także raporty z naszych działań. Pełny

Google Ads – cena

Nie można z góry, dokładnie określić ceny za „klik” reklamy Google Ads, ale możemy precyzyjnie zaplanować budżet (np. dzienny, miesięczny, itd.), na Twoją kampanię reklamową, którego nie przekroczymy. Aby zmieścić się w całościowym budżecie i osiągnąć cele Twojej firmy, będziemy na bieżąco monitorować kampanię, jednocześnie optymalizując stawki i pozycje Twojej reklamy w Google.

GDN

Dzięki sieci reklamowej Google Dispaly Network można efektywnie dotrzeć do osób przeglądających swoje ulubione strony, pokazujących znajomemu film w YouTube, sprawdzających gmaila lub korzystających z urządzeń mobilnych i aplikacji. Poza tekstami reklamowymi, można również wykorzystywać reklamy graficzne.

Remarketing jest jedną z form kampanii reklamowych, jakie można prowadzić w systemie GDN. Możemy ją zastosować w przypadku Twojej firmy. Remarketing polega na tym, że Twoje reklamy będą pokazywały się w różnych witrynach www sieci partnerskiej Google (Google Display Network) tym osobom, które już wcześniej były na Twojej stronie, ale nie dokonały zakupu.

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy pozycjonowania strony www:

KONTAKT

Napisz do nas, pomożemy Ci zdobyć wysokie pozycje w Google.

WYBÓR OFERTY

Opierając się na Twoich oczekiwaniach, przedstawimy kilka opcji cenowych.

AUDYT

Bezpłatnie przeprowadzimy szczegółowy audyt strony internetowej.

OPTYMALIZACJA

Udoskonalimy Twoją stronę, aby max zwiększyć skuteczność pozycjonowania.

POZYCJONOWANIE

Poprawimy miejsce Twojej strony w rankingach wyszukiwarek internetowych.

RAPORTOWANIE EFEKTÓW

Sporządzimy raporty, które będą ukazywać efekty naszej pracy.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy nowoczesne i efektywne strategie marketingowe na najwyższym poziomie.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.