Strony www, aplikacje

Strony www i aplikacje mobilne

Posiadanie strony internetowej nawet dla najmniejszych przedsiębiorców ma ogromne znaczenie. Prowadzenie biznesu z pominięciem internetu jest w większości przypadków niemożliwe. Dobrze zaprojektowana mobilna witryna to doskonała, wielofunkcyjna wizytówka firmy. Ogromna większość osób korzystających z internetu, postrzega firmy przez pryzmat ich stron www. Dzięki witrynie internetowej stworzonej przez nas, klient zapamięta Twoją firmę, jako najlepszą.

Mobilne strony www

Podobnie jak w innych dziedzinach, także strony www posiadają trendy w projektowaniu i programowaniu, a także podlegają nieustannej ewolucji. Już dawno straciły swój zwykły informacyjny charakter. W EVOS dokładamy wszelkich starań, by zaprojektowane przez nas witryny powstawały zawsze w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz designerskie.

Projektujemy nowoczesne, mobilne, multimedialne witryny, wyposażone w funkcjonalny i intuicyjny interfejs. Oferujemy strony internetowe od 1590 pln. Współpracujemy z najlepszymi krakowskimi grafikami, dzięki którym stworzymy dla Ciebie atrakcyjną, niepowtarzalną stronę www.

Projekty stron www

W pierwszym etapie współpracy przedstawiamy naszym Klientom wstępne projekt(y) graficzny(e) strony internetowej do akceptacji, abyśmy mogli finalnie zbudować stronę www dokładnie wg życzenia naszych Zleceniodawców.

projekty graficzne strony www - do wyboru
wstępne projekty graficzne strony www – do wyboru

Oferujemy projekty i wykonanie serwisów produktowych, portali korporacyjnych, portali informacyjnych, serwisów e-commerce, platform intra i extranetowych, aplikacji mobilnych oraz sklepów internetowych. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz obsługę techniczną serwisów internetowych i serwerów, a także budowę systemu administracji stroną www (CMS). Dzięki nim będziesz mógł sam (mogła sama) dokonywać wszelkich aktualizacji z poziomu strony.

CMS autorski

Budujemy strony www oparte na autorskim systemie CMS (autorski panel administracyjny), które są precyzyjnie dostosowane do oczekiwań naszych Klientów.

autorski_panel_cms_strony_www
autorski panel administracyjny strony www
Strona na WordPress

Autorski CMS to tylko jedna z opcji, jaką oferujemy. Projektujemy strony internetowe również na wielu innych CMS’ach (ang. content management system – system zarządzania treścią), np. na WordPress’ie

panel_cms_WordPress_strony_www
panel administracyjny WordPress strony www
EVOS – najnowsze technologie

Nasze projekty witryn powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie internetowe. Nasz zespół ekspertów posiada zaawansowaną wiedzę z zakresu języków programowania, niezbędnych do stworzenia profesjonalnej strony www (m.in. HTML, XHTML, CSS, PHP, Perl, Java Script, jQuery ), a także aplikacji opartych na języku SQL. Nie zapominamy również o najnowszych trendach takich, jak: zastosowanie grafik w wysokich rozdzielczościach, użycie tooltipów (wyświetlanie dodatkowych informacji o produkcie, po najechaniu na niego kursorem myszki), czy elastycznych layoutów (treści i zdjęcia dopasowują się do okna przeglądarki) itp.

mobilne_strony_www_krakow
mobilne strony www
Integracja z social media

Strony www naszego autorstwa, jeśli jest takie życzenie Klienta, łączymy z serwisami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Google+ czy You Tube. W ciągu ostatnich lat serwisy społecznościowe stały się bardzo modne i coraz częściej integrują się ze stronami www poprzez umieszczenie odnośników lub przycisków typu „lubię to”. Ta symbioza pozytywnie wpływa na kreowanie pozytywnego obrazu nowoczesnej firmy.

Zaufali nam

Strony www, czy wiesz że:

– Pierwszą na świecie stroną www była http://info.cern.ch/. Została opublikowana przez Tima Bernersa-Lee.

– W lutym 1993 r. powstała pierwsza przeglądarka www umożliwiająca oglądanie graficznych stron – Mosaic.

Copywriting dla stron www

Grafika, obrazki oraz teksty, które są elementem grafiki na stronie www mają mniejszy wpływ na rankingi i wyniki strony. Natomiast oryginalne i merytoryczne treści na witrynie mają ogromne znaczenie. Ich właściwy układ i struktura oraz odpowiednie słowa i frazy kluczowe ułatwiają mechanizmom wyszukiwania (robotom) identyfikację. Wpływają na indeksację i umieszczenie na atrakcyjnych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Powierz to zadanie zespołowi EVOS. Napiszemy oryginalne teksty, dopasowane idealnie dla Twojej strony www.

Strona na miarę Twoich potrzeb

Internet to już nie tylko komputery stacjonarne. W EVOS wiemy, że przyszłość internetu należy do urządzeń mobilnych takich, jak: smartfony czy tablety, dlatego tak ważne jest stworzenie strony przystosowanej także dla tego rodzaju platform. Zaprojektowanie mobilnej strony www, z wygodnym menu, odpowiedniej wielkości przyciskami i czcionką, która będzie się poprawnie wyświetlać na różnych urządzeniach to obecnie standardowa procedura w naszej pracy.

Reklama strony www

Niezależnie czy stworzymy dla Ciebie prostą witrynę internetową czy rozbudowany serwis internetowy, portal czy wortal internetowy, możemy zaoferować Ci również ich reklamę w sieci w postaci PR online, SEO, PPC.