Wyjątkowe teksty na strony www

Copywriting to jeden z najważniejszych etapów tworzenia współczesnej reklamy. Obejmuje szeroko pojęte usługi związane z tworzeniem tekstów i kreatywnym operowaniem słowem.

Teksty na stronach internetowych powinny być pisane dla człowieka (nie dla Googlebotów), ale nie lekceważąc warunków, jakie stawia przed nami Google. Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez połączenie wysokiej jakości treści z odpowiednią optymalizacją strony www.

Wystarczy jedno słowo, a przygotujemy dla Ciebie profesjonalne teksty reklamowe, które pomogą w kreowaniu pozytywnego wizerunku. Teksty, które wzmocnią pozycję Twojej firmy na rynku, zwiększą zaufanie klientów, a także pozwolą na uzyskanie czołowych miejsc w Google.

Przygotujemy opisy produktów, slogany i hasła reklamowe, które uatrakcyjnią ofertę Twojej firmy. Napiszemy teksty na strony www, blogi, ulotki, które będą skoncentrowane na oczekiwaniach i potrzebach odbiorcy.

Content marketing

Aby Twoja strona mogła uzyskiwać dobre pozycje w wyszukiwarkach, Google zaleca tworzenie stron internetowych bogatych w wysokiej jakości treści, które będą wartościowe dla użytkowników. Między innymi dlatego odpowiednio prowadzony marketing treści, poza popularyzacją danej marki za pomocą wirusowych działań marketingowych, ma za zadanie wzmacnianie, optymalizację stron www pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Marketing treści czyli content marketing, to pozyskiwaniu potencjalnych klientów m.in. poprzez publikowanie przydatnych, atrakcyjnych treści, które mają zainteresować ściśle sprecyzowaną grupę odbiorców.

Content marketing, w odróżnieniu od tradycyjnych form marketingu (które opierają się na jednostronnym przekazie reklamowym), bazuje na budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcą poprzez interakcję i zaangażowanie obydwu stron. Oferta Twojej firmy w marketingu treści to może być inteligentny product placement. Produkt staje się tu naturalnym uzupełnieniem artykułów i jest obecny w interesującym czytelnika temacie.

Publikowanie atrakcyjnych artykułów, popularnych wśród internautów, sprzyja budowaniu linków prowadzących do Twojej strony, co znacznie zwiększa jej wiarygodność i pozycję w wynikach wyszukiwania.

Marketing treści jest jedną z technik wykorzystywanych w tzw. Inbound Marketingu czyli rodzaju marketingu internetowego, którego działania skoncentrowane są na byciu odnalezionym przez potencjalnych klientów (przeciwieństwo do Outbound).

Content marketing (marketing treści) to publikacja atrakcyjnych treści.

Mogą to być artykuły, webinaria, evideo, podcasty, poradniki, itp., które dostarczają odbiorcom wiarygodnych i oczekiwanych przez nich informacji związanych z daną branżą. Jest to skuteczna strategia marketingowa wykorzystywana przez wiele rozpoznawalnych i cenionych na rynku brandów.

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy tworzenia tekstów:

KONTAKT

Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć nowe teksty.

WYBÓR OFERTY

Opierając się na Twoim zapotrzebowaniu, przedstawimy kilka opcji cenowych.

BRIEF

Na podstawie prostego briefu zaplanujemy odpowiednie tematy.

PRZYGOTOWANIE TEKSTÓW

Napiszemy nowe i oryginalne teksty zgodnie z Twoimi wytycznymi.

EW. UWAGI

Przedstawimy Ci nowe teksty do akceptacji lub ew. poprawek.

FINALNE TEKSTY

Po uzyskaniu Twojej akceptacji prześlemy finalne materiały.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy nowoczesne i efektywne strategie marketingowe na najwyższym poziomie.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.