Dobre i oryginalne projekty graficzne

Przygotujemy dla Twojej firmy oryginalny projekt graficzny będący odzwierciedleniem charakteru Twojej marki. Projekt, który będzie się wyróżniał na tle konkurencji. Dostarczymy dobre projekty graficzne, które będzie można dowolnie wykorzystać na stronie internetowej, w social media, newsletterach i mailingu. Przygotujemy również materiały graficzne do druku.

Profesjonalna grafika

Zespół EVOS to dynamiczni i pełni inwencji graficy. Stworzymy oryginalne, jedyne w swoim rodzaju dobre projekty graficzne – nowoczesne i innowacyjne. Projekty te będą odpowiednio dopasowane do charakteru i polityki Twojej firmy.

Przygotowując projekty graficzne najczęściej przedstawiamy naszych Klientom różne wersje, aby pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru. Skorzystaj z naszego dużego doświadczenia w projektowaniu stron www, logotypów, banerów, ulotek, plakatów, billboardów, etc.

dobre projekty graficzne logo kraków evos

Nowoczesne logotypy

Projektujemy logotypy (logo, znaki graficzne) dla najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy najwyższą jakość (zarówno jeśli chodzi o kreację jak i wykonanie) i przystępną cenę.

Dobre logo musi być oryginalne, wzbudzać odpowiednie skojarzenia z prowadzoną działalnością oraz powinno być bardzo proste, aby można je było łatwo zapamiętać. Najczęściej przygotowujemy 3-6 propozycji logo, spośród których Klienci wybierają tę wersję, która najbardziej spełnia Ich oczekiwania.

Poniżej możesz zobaczyć jak wyglądają nasze propozycje logotypów dla różnych marek.

Znak firmowy

Każda firma powinna posiadać logo (czyli swój znak identyfikujący i budujący markę), wizytówki i papiery firmowe. Swoje produkty i usługi może przedstawiać nie tylko na swojej stronie www, ale również na plakatach reklamowych, billboardach, ulotkach, folderach czy w katalogach branżowych. Każdy z tych materiałów wiąże się z potrzebą stworzenia projektu graficznego.

Zadbamy także o ciekawy i niebanalny projekt graficzny internetowych form reklamowych takich, jak: banner, billboard, double billboard, toplayer, navibox, brandmark, rectangle, scroll banner, mailing reklamowy, itp. Wszystko to możesz wykorzystać w kampanii reklamowej, na swojej stronie www, w social media czy pr online.

projekt graficzny billboard kraków beauty kosmetyka

Dobry wizerunek

Oryginalna forma przekazu zbuduje pozytywny wizerunek Twojej firmy. Postaw na niebanalne projekty graficzne i zaskocz klientów wyjątkowym połączeniem obrazów, kolorów i kształtów.

Jak Cię widzą…

Nawet najlepszy produkt potrzebuje odpowiedniej identyfikacji wizualnej budującej dobry wizerunek. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – pamiętaj, że klienci wybierają te produkty i usługi, które prezentują się w profesjonalny sposób, robią jak najlepsze pierwsze wrażenie.

DTP

Oferujemy najwyższą jakość projektów graficznych, która pozwoli Ci zyskać przewagę nad konkurencją. Nasza specjalizacja to cyfrowe przygotowanie materiałów reklamowych do druku i do wykorzystania w sieci, DTP – desktop publishing.

Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów często przygotowujemy projekty w różnych kolorach – dot. to zarówno projektów tworzonych do internetu jak i projektów graficznych do wydruku wielkoformatowego.

DTP to komputerowe, cyfrowe przygotowanie materiałów reklamowych, promocyjnych i identyfikacyjnych do druku. Termin DTP odnosi się nie tylko do samej poligrafii, ale także do powstawania i przygotowania projektu wraz z umieszczeniem go np. na stronie internetowej.

Oprócz grafiki, składu i łamania tekstów, przygotowania fotografii reklamowych, zaprojektujemy dla Ciebie całe tzw. CI (Company Identity). Czyli wszystko, co związane jest z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Mogą to być logotypy, wizytówki, papiery firmowe, teczki firmowe, okładki na płyty CD, katalogi firmowe.

Odnośnie DTP, czy wiesz, że latach 80. XX wieku zmienił się proces przygotowania dokumentów do druku. Dotychczasowe metody (zecerstwo, fotoskład) zostały zastąpione przez DTP. Dziś poligrafia stała się dostępna dla każdego dzięki nowoczesnym komputerom i programom graficznym.

Desktop Publishing, w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza „publikowanie zza biurka”.

DTP operuje nie tylko obrazem i tekstem, ale także samym kształtem. Dlatego oprócz tradycyjnej grafiki możemy stworzyć także przeróżne formy wycinane w papierze, kartonie, plastiku, czy innym tworzywie.

Oferujemy projekty logotypów, znaków graficznych, systemów identyfikacji wizualnej, katalogów, ulotek, a także inne usługi graficzne. Mamy bardzo duże doświadczenie i wyobraźnię, które wykorzystamy przygotowując projekty dla Ciebie.

dobry projekt graficzny logo kraków

Zrób pierwszy krok

Daj znać, jak możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest oparta na sumienności, efektywności i maksymalnej przejrzystości. Zobacz, krok po kroku, poszczególne etapy tworzenia projektu graficznego:

KONTAKT

Napisz do nas, z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie nowe logo.

WYBÓR OFERTY

Opierając się na Twoich wytycznych, przedstawimy kilka opcji cenowych.

BRIEF

Na podstawie briefu zaplanujemy stworzenie oryginalnego projektu.

KREACJA GRAFIKI

Zaprojektujemy Twoje nowe logo zgodnie z najnowszymi trendami.

EW. UWAGI

Przedstawimy Ci wyjątkowy projekt logo do akceptacji lub ew. poprawek.

FINALNY PROJEKT

Po uzyskaniu Twojej akceptacji prześlemy finalne pliki graficzne.

Możesz nam zaufać

Jesteśmy z Krakowa, w branży reklamowej działamy od 2004 roku. Dla naszych Klientów zapewniamy nowoczesne i efektywne strategie marketingowe na najwyższym poziomie.

Kontakt

Napisz do nas i zyskaj darmowe konsultacje.

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EVOS. Zgodę przekazujesz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę. Zapoznaj się z polityką prywatności.